BAJU Coin Nedir? BAJU Coin Yorum

BAJU Coin Nedir? BAJU Coin Yorum

Kusama parachain üzerinde çalışan olan Bajun Ağı, Ajuna için Kanarya Ağı olacak ve native BAJU tokeni tarafından beslenir.

Bajun Ağı ve Kusama Parachain Üzerinde Çalışacak Özellikler

Ağırlıklı olarak, yeni Ajuna özellikleri, hizmetleri ve işlevlerinin test edilmesi ve tanıtılması için kullanılır. Bu, geliştirme ve test için hızlı hareket eden bir ortam sağlar. Bajun Ağı, daha küçük oyun stüdyolarını ve hatta küçük oyun geliştirici gruplarını desteklemek için daha kolay bir slot kiralama stratejisine sahiptir. Tamamen işlevsel bir ağda yeni oyun kavramlarını ve özellikleri keşfetmek için kullanılabilecek yaratıcı bir ortam olması amaçlanmıştır.

Oyunlar Başarılı Testler ve Ajuna Ağı’na Taşınma

Oyunlar, başarılı testlerin ardından ve Ajuna Ağı’nda bir yuva kazanmak için yeterli çekicilik ve tanınırlık elde ettikten sonra muhtemelen Bajun Ağı’ndan Ajuna Ağı’na taşınacaktır. Bununla birlikte, Ajuna’da bir oyun motoru veya daha sonra bir parachain oyun slotu garantisi alamayacak kadar küçük oyunlar da Bajun Ağı’nda kalmaya devam edebilir ve orada sunulan tüm işlevsellik ve hizmetlerden faydalanabilir.

Küçük Oyun Geliştiricileri için Bajun Ağı’nın Avantajları

Bajun Ağı, daha küçük oyun stüdyoları ve geliştiriciler için uygun bir ortam sağlamaktadır. Bu ağ, yeni oyun fikirlerini test etmek ve tanıtmak için kullanılabilir. Ajuna Ağı’nda bir slot garantisi alamayan oyunlar, Bajun Ağı’ndaki tüm işlevselliği ve hizmetleri kullanarak avantaj sağlayabilirler.

BAJU Tokeni Token Ekonomisi Nasıl?

BAJU Tokeni Aralık 2022’de piyasaya giriş yapmış olup 12 şubat 2023’te 0.194 dolar ile ATH seviyesine ulaşmış ve şu an bu seviyeden %45 aşağıda bulunuyor. 50 milyon dolarlık arzının tamamı dolaşımda olan BAJU Tokeninin toplam market değeri 5.2 milyon dolardır.

BAJU Tokeni Nereden Alınır?

BAJU Tokeni şu an sadece MEXC Borsasında bulunuyor 30 Mart 2023 TSİ 13:00’da Gateio Borsasında da listelenecek.
Bu linkten MEXC Borsasına üye olarak BAJU Tokeni satın alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓