RDNT Coin Nedir? RDNT Coin Binance Listeliyor

RDNT Coin Nedir? RDNT Coin Binance Listeliyor

Radiantal Capital DeFi’deki sermaye, tümü kendi likiditesine sahip düzinelerce farklı para piyasasının kanıtladığı gibi, zincirler arasında aşırı derecede parçalanmıştır. Radiantal kullanıcılar kripto paralar ile borç alıp verebileceği bir merkeziyetsiz kredi platformudur. RDNT Token ise platformun native tokenidir.

Radiant’ın zincirler arası birlikte çalışabilirliği, LayerZero mesajlaşma ve Stargate’in kararlı yönlendirici arabirimini kullanarak çalışır. Kullanıcılar teminatlarını geri alabilir ve hangi zincirden para çekilebileceklerini ve her bir zincire ne kadarını gönderilmesini istediklerini belirleyebilirler.

Radiant şu an Arbitrum ve BSC ağlarını desteklemektedir. RDNT Tokeni de şu an Arbitrum ve BSC Ağlarında bulunuyor. Daha çok Arbitrum ağında aktif olan RDNT Tokeni Bu ağda, 6052 cüzdan ile şu ana kadar 87,331 işlem gerçekleştirmiş. RDNT Tokeninin toplam arzının %87’si top 10 cüzdanda bulunuyor ve dolaşımdaki arzı toplam arzının sadece %16’sı.

RDNT Tokeni Temmuz 2022’de piyasaya giriş yapmış olup 16 eylül 2022’de ATH seviyesine ulaşmış ve şu an bu seviyeden %29 aşağıdadır. Binance listeleme haberiyle RDNT Tokeni bugün %30 arttı son 60 günde ise toplamda %320 artış gösterdi.

RDNT Tokeni şu an Gateio, MEXC, KuCoin ve OXC Borsalarında bulunuyor. Binance Borsası, 30 mart 2023 TSİ 10:30’da RDNT Tokenini listeleyeceğini duyurdu

Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak Binance Borsasından listelenmeden önce birçok tokeni alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓