Menzy MNZ Coin Nedir? MNZ Coin Yorum

Menzy MNZ Coin Nedir? MNZ Coin Yorum

Menzy, kullanıcıların her türlü aktiviteyi veya sporu tespit eden benzersiz bir algoritmik sistem aracılığıyla gelir elde ettikler MovetoEarn uygulamasıdır. Menzy’nin eşsiz hareket sistemi algılama mekanizması sayesinde kullanıcılar yürüyüş, koşma, boks, dans gibi aktiviteler yaparak gelir elde edebiliyor. MNZ Tokeni ise platformun ödül ve işlev tokenidir.

MNZ Tokeni Platformdaki ödemeler, ödül dağıtım, Metaverse’deki VR Aktiviteleri, PeertoPeer sanal antrenmanlar, ve kullanıcıların arkadaşlarıyla rekabet edecekleri aktiviteler, LVL atlama, NFT kilidi açma gibi eylemler için kullanılır.
MNZ tokeninin arzı sabit olup toplam arzı 2 milyar adettir.

Menzyverse, Menzy’nin spor aktiviteleri için Metaverse entegrasyonunun yanı sıra Menzy kullanıcılarının farklı akranları ve profesyonel fitness eğitmenleri ile bağlantı kurmasını sağlayan P2P sanal eğitimleridir.

MNZ Tokeni Binance Smart Chain üzerinde oluşturulmuş olup 6 Temmuz 2022’de piyasaya giriş yapmıştır yaklaşık bir aylık sürede 1,842 adres ile 30 binden fazla işlem gerçekleştirilmiş. Token arzının neredeyse %95’i ilk 10 cüzdanda bunun sebebi henüz arzının büyük kısmının dolaşımda olmaması.

Menzy yol haritasında ise 2022 Eylül ayında uygulamasının lansmanı, 2022 Aralık ayında uygulama için cüzdan ve NFT Marketi eklenecek.

MNZ Tokeni Nereden Alınır?

MNZ Tokeni Şu an Bybit, PancakeSwap borsalarında bulunuyor. 11 Ağustos 2022 TSİ 07:00’da ise Gateio Borsasında listelenecek. Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak MNZ Tokeni satın alabilirsiniz.Ön Satışlar ve Yüksek Potansiyelli Tokenler için Telegram ve Twitter‘dan bizi takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓