ETHW Coin ve ETHS Coin Nedir? ETHW Coin Nereden Alınır?

ETHW Coin ve ETHS Coin Nedir? ETHW Coin Nereden Alınır?

ETHW ve ETHS Ethereum’un 2022 Eylül ayında gerçekleşecek Hard Forkundan sonra oluşacak potansiyel altcoinler. Ethereum Hard Forkuyla Proof of Stake’e geçecek olsa da bunun karşıtı olan kişiler bulunuyor. Eski Ağ ve yeni ağ paralel olarak çalışmaya devam edecek sadece.

ETHW ProofofWork’u temsil ederken ETHS ise proofofStake ağını temsil edecek. Şu ana kadar Justin Sun’ın borsası Poloniex ve Gateio forkları destekleyeceğini açıkladı. Poloniex’te ise bu iki token şu an listelenmiş durumda.

Ethereum Merge’i 15 eylül 2022’de gerçekleşti. ETHW ve ETHS Tokenleri Ağustos ayında bazı borsalarda listelenmişti fakat bu tokenlerin şu an bir ağı yok ve başka borsalara gönderilm yapılamıyor. Aynı şekilde FTX Borsası ETH sahiplerine aynı oranda ETHW vermiş fakat bu token de sadece borsa içinde alınıp satılıyor ETHW fiyatı şu an 28 dolar. Ethereum ağında ise bir airdrop şu an için gerçekleşmedi.
Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak bu tokenleri listelenince alabilirsiniz.

Kullanıcılar Forktan önce Gateio’nun Swap sayfasına giderek ETH karşılığında potansiyel hard fork tokenleri ETHS ve ETHW ile 1’e 1 oranında değiştirebilirler. Kullanıcıların ayrıca yükseltmeden önce ETHS ve ETHW’lerini aynı oranda tekrar ETH’ye değiştirebilir. ETHS ve ETHW yatırım işlemi yapılamayacak.

Kullanıcılar bu tokenleri Gateio Borsasında ETHS/USDT, ETHS/ETH, ETHW/USDT, ETHW/ETH perlerinde 9 Ağustos 2022 TSİ 07:00’den sonra takas edebilirler. Gateio Borsası Gate.io, ETHS sahiplerinin anlık görüntüsünü alacak ETH2.0 birden fazla zincirle sonuçlanırsa, ETHS otomatik olarak 1:1 oranında yükseltilmiş ETH’ye dönüştürülür ve ETHS delist edilecek ve en fazla hash oranına sahip PoW zinciri, ETHW’nin ana zinciri olarak görev yapacak. Gate.io ayrıca hard fork’tan kaynaklanan PoW zincirini destekleyecek ve topluluğun bizden yapmamızı istemesi durumunda ETHW tokenin ismi yeniden değiştirilecek. Fakat Fork başarısız olursa ETHS ve ETHW delist edilecek ve tokenler ETH’ye dönüştürülecek.

Fakat Topluluk Justin Sun’ın bu kararını pek destekleyecek gibi durmuyor. Step Finance’den George Harrap Ethereum’un Hard Forkunun Ethereum Classic olduğunu söylüyor. Justin Sun 1 milyon Ethereum’u olduğunu ve alternatif forkları özellikle Proof of Work’u destekleyeceğini söyledi.

Ethereum The Merge forkundan sonra NFT,ler protkollerin hepsi klonlanacak Metamask ve diğer cüzdanlarda ETH tutan kullanıcılar ETHPOW tokeni alacak borsalar forku desteklerse Borsada ETH tutan kullanıcılar da ETHPOW alacak. Gateio ve Poloniex şu andan itibaren bu tokeni listeleyeceğini açıkladı.


Ön Satışlar ve Yüksek Potansiyelli Tokenler için Telegram ve Twitter‘dan bizi takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓