LN Coin Nedir? LN Coin Yorum

LN Coin Nedir? LN Coin Yorum

LINK(LN), LINE messenger’i tarafından bağımsız olarak geliştirilen bir blok zinciri olan LINE Blok zinciri’in bir kripto varlığıdır. LINK(LN) finansman için dağıtılmak yerine; Ödül dApp’leri, ekosisteme katkıda bulunan faaliyetlerin telafisi olarak LINK’i en aktif olan kullanıcılar dağıtır.

Ödül tokeni olan LINK (LN) ödemeler için, gerçek hayattaki ödemeler ve NFT alım satımı için, borç verme ve birçok Line Blok zinciri faydaları için kullanılır. LINK ekosistemi, LINE Corp’un genel amaçlı kripto parası LINK’i paylaşan kripto para ortamını ifade eder.

LN Coin 2020 Mart ayında piyasaya giriş yapmış olup Nisan 2021’de 345 dolar ile ATH Seviyesine ulaşmış şu an bu seviyeden %90 aşağıda olup fiyatı 33 dolardır. Market sıralamasında ise 211. olup market değeri 211 milyon dolardır.

LN Coin kendi blok zincirine sahip olup top 10 adreste arzın yaklaşık %95’i bulunuyor. Arz dağılımı oldukça heterojen olduğu için riskli olduğunu söyleyebiliriz.

LN Coin Nereden Alınır?

LN Coin şu an Bithump, MEXC global borsalarında bulunuyor. LN Coin 27-28 eylül 2022 TSİ 10:00 tarihleri arasında Gateio Borsasında yapılacak ilk olmayan ön satıştan sonra 28 eylül 2022 TSİ 13:00’da listelenecek.
Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak LN Coin ve 1400’den fazla coini alıp satabilirsiniz

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓