ATOZ Coin Nedir? ATOZ Coin Yorum

ATOZ Coin Nedir? ATOZ Coin Yorum

Race Kingdom, Binance Smart Chain üzerinde oluşturulmuş bir metaverse tabanlı oyna-kazan oyunudur. Diğer kripto oyunlarından farklı olarak, oyuncular tarafından oyuncular için oluşturulan ve çok çeşitli NFT karakterleri, doğal arenalar ve özel ligler ile çok dilli, son derece sürükleyici bir deneyime sahiptir. ATOZ ise platformun native tokenidir.

Race Kingdom, kullanıcıların farklı bir kimliğe sahip olmasına, arkadaş edinmelerine, etkinliklere katılmasına, alım satım yapmasına olanak tanır. Kullanıcıların oyunda hayatta kalmalarının tek yolu yaratık satın almak, eğitmek, yetiştirmek ve yarıştırmaktır.

Yaratıkları başarılı olan kullanıcıların oyuncular yarış Krallığına güç veren çok değerli ATOZ’u kazanırlar. Metaverse’in gelişimini hızlandıracak 3800 Oyun içi NFT olacak.

ATOZ Tokeni Temmuz 2022 piyasaya giriş yapmış olup 16 eylül 2022’de 0.143 dolar ile ATH seviyesine ulaşmış olup şu an bu seviyeden sadece %4 aşağıda. BSC Ağında 2467 cüzdan ile toplamda 11,942 adet işlem gerçekleştirmiş bulunuyor. İşlem sayısı şu an için düşük görünüyor.

Toplam arzı 3.7 milyar adet olan ATOZ Tokeninin 381 milyon adedi dolaşımda olup yaklaşık %98’i top 10 cüzdanda bulunuyor. Bunun sebebi de dolaşımdaki miktarın çok az olması.

ATOZ Tokeni Nereden Alınır?

ATOZ Tokeni şu an LBANK ve MEXC Borsalarında bulunuyor. 11-12 Ekim 2020 TSİ 06:00 tarihinde ilk olmayan ön satışından sonra Gateio Borsasında listelenecek.
Gateio’da listelenmecen önce satın almak için bu linkten MEXC Borsasına üye olabilirsiniz

Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak ATOZ Tokeni satın alabilirsiniz.


Yüksek Potansiyelli Tokenler için Telegram ve Twitter‘dan bizi takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓