LimeWire LMWR Coin Nedir? LMWR Coin Yorum

LimeWire LMWR Coin Nedir? LMWR Coin Yorum

LimeWire eski download platformu olup 2000’li yılların başında oldukça popülerdi. Aynı LimeWire ekini Müzik odaklı Bir NFT platformu oluşturuyor. Kullanıcılar, içerik üreticilerin NFT’lerini satın alıp dinleyebilecek ve satabilecek. LMWR Tokeni ise platformun native tokeni olacak ve sahiplerine çeşitli avantajlar sağlayacak.

LMWR Tokeni ile kullanıcılar; işlem ücretlerinde indirim kazanabilir, ödül tokenleri claim edebilir, sanatçıların ve topluluğun oylamalarına katılarak topluluğun bir parçası olabilirler.

LMWR Tokeninin toplam arzı 1 milyar adet olup ön satış için 100M adet ayrılmıştır. LimeWire NFT platformu için Kraken Ventures, Crypto.com Capital, GSR, Arrington Capital, SwisBorg, CMCC Capital, deadmau5, DAO Jones, Hivemind, Hard Yaka, Red Beard Ventures, FiveT Fintech DeepTech Ventures firmalarından toplamda 10.4 Milyon dolarlık yatırım aldığını Nisan 2022’de açıkladı.

Partnerler arasında Kraken ve Crypto.com olması bu iki borsada listeleneceğinin garantisi bu iki borsa listeledikten sonra da LMWR Tokeninin birçok borsada listelenmesi çok büyük ihtimal. Platform Algorand üzerinde oluşturulmuş ve partnerleri arasında Algorand’dan başka, Tareef Michael, H.E.R’in menejeri Jeanine McLean ve Bitpanda’nın marka menejeri Ivis Buric gibi sektörün tecrübeli birçok ismi yer alıyor.

Limere Airdrop

LMWR Tokeni kazanmak için bu linkten girip mailinizi yazdığınızda referans sayınıza göre LMWR Tokeni kazanacaksınız

LMWR Token Ön Satışı Nerede Yapılacak

LMWR Token Ön Satışı 7 Mart 2023’te Tokensoft websitesinde yapıldı. Diğer Public ön satışı ise 2 Mayıs 2023’te yapılacak. Ön satışa katılmak için KYC aşamasını tamamlamak gerekiyor. Tokensoft Coinlist tarzı bir ön satış sitesi ve KYC’nin onaylanması birkaç gün sürüyor. Ön satış fiyatı 0.16, 0.20 ve 0.30 olmak üzere 3 opsiyonda sunulacak.

  • 0.16 Dolarlık satış Topluluk ön satışı olacak ve kilit bulunmuyor 3 aylık doğrusal dağıtım.
  • 0.20 Dolarlık opsiyonda 6 aylık kilit sonrasında 6 aylık doğrusal dağıtım.
  • 0.30 Dolarlık opsiyonda ise kilit yok ön satış sonrası tokenler dağıtılacak.

Yatırım firmalarına verilen tokenlerin ise 12 aylık kilit süresi bulunuyor.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓