All in Coin Nedir? All in Coin Yorum

All in Coin Nedir? All in Coin Yorum

All in, Ethereum blok zinciri üzerinde oluşturulmuş bir yapay zeka projesidir. Protokol yarının akıllı dünyasının yapı taşları olan AI Karakterlerinin ve Varlıklarının oluşturulmasını, birlikte çalışabilirliğini ve yönetişimini sağlar. ALLIN Tokeni ise platformun native tokenidir.

2022 Şubat ayında oluşturulan ALLIN tokeni yapay zeka coinlerinin yükselişe geçmesiyle beraber son 2 ayda %1124 yükselmişti 2023 Nisanda mini altcoin rallisinde henüz yükseliş göstermeyen ALLIN Tokeni son 1 ayda sadece %30 arttı. Yapay zeka hype’ı oluşursa ALLINN tokeni yükselişe geçebilir.
ALLIN Tokenini bu linkten MEXC Borsasına üye olarak satın alabilirsiniz.

ALLIN Tokeninin kontrat adresine baktığımızda 896 cüzdan ile şu ana kadar ETH ağında 12,747 adet işlem gerçekleştirilmiş. Top 10 cüzdanda bulunan toplam arzı ise toplam arzın sadece %27 yeni bir token için oldukça olup ve homojen olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca 1 milyonluk toplam arzının tamamı dolaşımda.

ALLIN Tokeni Nereden Alınır?

ALLIN Tokeninin fiyat grafiğine Dextools sitesinde ulaşabilirsiniz. ALLTIN Tokeni şu an sadece Uniswap Borsasında ve Ethereum ağında bulunuyor. Alımda %4, satımda ise %4.03’lük vergi kesintisi uygulanıyor. Kontratında ise Balina’lara karşı önlemler bulunuyor trade sayısına limit getirilmiş. Bu faktörler uzun vadeli yatırımcıları korumaya yönelik. ALL IN Tokeni MEXC Borsasında ön satış tarzı bir satışa sunulacak. Sonrasında da tahmini 21 Mart 2023’te MEXC Borsasında listelenecek.
Bu linkten MEXC Borsasına üye olarak ALLIN Tokeni alabilirsiniz. Ethereum ağında vergi kesiminden kurtulmuş olursunuz.

All in Coin yatırımcıyı düşünen token ekonomisi sayesinde yapay zeka coinlerinde oluşan hype’dan en çok yararlanan mikro cap coinlerden biri şu an piyasa değeri sadece 2.5 milyon dolar o yüzden ciddi artış potansiyeli var.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓