LEMN Coin Nedir? LEMN Coin Yorum

LEMN Coin Nedir? LEMN Coin Yorum

Lemon project, tedarikçiler, aracılar ve müşteriler arasındaki tek taraflı dağıtım yapısını geliştirerek ademi merkeziyetçiliğe uygun e-ticaret etkileşimlerinin gerçekleşebilmesi için dağıtım yapısının revize edilmesini sağlar. LEMN Token ise platformun native tokenidir.

Klaytn Ağında oluşturulmuş koleksiyonda NFT satın alarak LEMN Tokeni kazanabilirler. LEMN Blok zincire dayalı kullanıcı dostu bir dağıtıma sahip bir buy to earn platformuna sahiptir. Kullanıcılar NFT aldıklarında token ve NFT gizli kutular kazanır.

Platformun marketi No Money Market sadece geleneksel bir dağıtım platform değil, aynı zamanda kullanıcılar LEMONA gibi güvenilir ürünler satın alabilir ve ödül olarak NFT tokenleri alabilir.

Güney Kore menşeili proje Mart 2022’de piyasaya giriş yapmış olup ATH seviyesi olan 15 dolar seviyesinden %99 aşağıdadır ve şu an fiyatı 0.1 dolar. Bu düşüş oldukça yüksek ve proje ile ilgili soru işaretleri barındırıyor.

LEMN Tokeni Klaytn ağında olup toplam arzı yaklaşık 1 milyar adettir. Yaklaşık %90’ı top 10 cüzdanda bulunan LEMN Tokeninin dolaşımdaki arzı ise sadece 31 milyon adettir. LEMN Tokeni şu an sadece MEXC Borsasında bulunuyor. Bu Linkten MEXC Borsasına üye olarak LEMN Tokeni Satın alabilirsiniz.

LEMN Gateio Borsasında ilk olmayan ön satışı 22 Eylül TSİ 02:00’da sona erecek ön satış fiyatı 0.088 dolar LEMN Tokeninin şu anki market fiyatı ise 0.1177 dolar.
LEMN Tokeni ilk olmayan ön satıştan sonra 22 Eylül TSİ 05:00’da Gateio Borsasında da listelenecek.
Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak ön satışa katılabilirsiniz

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓