Cardiocoin CRDC Coin Nedir? CRDC Coin Yorum

Cardiocoin CRDC Coin Nedir? CRDC Coin Yorum

Cardiocoin kullanıcıların titreşim, güç algılama, sensör ve yapay zeka ile birlikte kullanıcılar gerçek fitness deneyimi sağlayan movetoearn ile playtoearn’ü birleştiren bir uygulamadır. Kullanıcıların fitness aletleri üzerinde yaptıkları hareketleri kaydeden ve ünlü fitness oyunlarınını Metaverse’de birleştirmelerine olanak tanır. CRDC Token ise platformun native tokenidir.

Metabike(Cardio’nun ev fitness bisikleti) ve Metarun(herhangi bir koşu bandı) gerçek fitness ile metaverse arasındaki köprüdür. Kullanıcılar sadece koşma ve yürüme yerine fitness yaparken de ödül kazanabilirler. Metabike ve Metarun, kullanıcıların akıllı telefonlarından Cardio APP’den basit bir QR taraması ile entegre edebilecekleri bir tablet ve akıllı TV uygulaması olan Cardio HUB’ı kullanır.

Diğer movetoearn projelerinde kullanıcılar telefonu sallayarak veya herhangi bir araç kullanarak kolayca aldatabilirken CardioAppta bu mümkün değildir.

CRDC Tokeni Ethereum üzerinde oluşturulmuş ve toplam arzı 12 milyar adettir. Nisan 2022’de piyasaya giriş yapan CRDC Tokenin fiyatı 20 nisanda 0.143 dolar ile ATH seviyesini görmüş fakat şu an fiatı bu seviyeden %96 aşağıda olup 0.0049 dolardır.

CRDC Tokeni şu ana kadar Etheruem Ağ’ında 886 cüzdan ile 1,756 adet işlem gerçekleştirmiş ağ üzerinde pek aktif olmadığını söyleyebiliriz. Arzın yaklaşık %85’i top 10 cüzdanda bulunurken en çok arza sahip borsa %1 ile MEXC.

CRDC Tokeni Nereden Alınır?

CRDC Tokeni şu an ZT ve MEXC Borsalarında bulunuyor.
Bu Linkten MEXC Borsasına üye olarak CRDC Tokeni satın alabilirsiniz.


Ön Satışlar ve Yüksek Potansiyelli Tokenler için Telegram ve Twitter‘dan bizi takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓