JOY Coin Nedir? JOY Coin

JOY Coin Nedir? JOY Coin

Drawshop Kingdom Reverse topluluk odaklı playtoearn NFT ögelerini barındıran bir Metaverse’dir Platformda, kullanıcılar kendi NFT çekiliş sözleşmeleri oluşturabilir, diğer kullanıcılarla beraber LAND festival’in keyfini çıkarabilir ve Drawshop’larıyla diğer kullanıcılarla rekabet edebilir.

JOY Tokeni platformun native tokeni olup, kullanıcılar yönetişim için JOY tokenini kullanabilir ve stake ederek JOY kazanabilirler. JOY sahipleri daha yüksek bir gelir elde ederken token arzının etkin bir kontrolünü sağlamış olur.

JOY Tokeni Ön Satışı yapıldı 8 haziran 2022 tarihinde 0.271 dolar ile ATH seviyesine ulaşan JOY Tokeni şu an bu seviyeden %77 aşağıda bulunuyor.
Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak JOY Tokeni ve 1400’den fazla tokeni satın alabilirsiniz

İlgi alanına uygun bir topluluk yaratma aynı bölgedeki kullanıcılar ortak bir çıkarı paylaşır ve bu nedenle bir topluluk oluşturmaya teşvik edilirler. Topluluk düzeyinde JOY biriktirerek diğer kullanıcılarla rekabet edilebilir.

Oyundaki NFT avatarlarlar tam anlamıyla kullanıcıları metaverse’de temsil eder. Kullanıcıların Platform’da aktif olmak için en az 1 avatara sahip olması gerekiyor. JOY Tokeni platformun ödül ve yönetişim tokeni oluğ JOY Tokeni ile kullanıcılar NFT basımı yapabilir, Avatar yaratabilir ayrıca metaverse’deki çeşitli etkinliklere ve festivallere katılabilirler.

Klaytn üzerinde oluşturulmuş JOY Tokeninin toplam arzı 1 milyar adettir. Şu an herhangi bir borsada bulunmayan JOY Tokeni 7-8 Haziran 2022 TSİ 08:00 tarihleri arasında Gateio Borsasında yapılacak ön satışla piyasaya giriş yapacak.

  • Toplam arzı 1 milyar adet olan JOY Tokeninden Gateio Ön Satışında 1.5 milyon adet dağıtılacak.
  • Ödeme USDT ile yapılacak olup JOY Token Ön satış fiyatı 0.08 dolardır.
  • JOY Tokeni 8 Haziran 2022 TSİ 11:00’da Gateio Borsasında listelenecek.

Son dakika gelişmeler ve fırsatları kaçırmamak için Telegram ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓