IP3 Coin Nedir? IP3 Coin Yorum

IP3 Coin Nedir? IP3 Coin Yorum

CRIPCO, herkesin NFT yardımcı programları aracılığıyla ikincil içerik ve varlık oluşturabileceği bir NFT ekosistemi oluşturmayı hedefleyen bir IP 3.0 Merkezidir. Ayrıca kullanıcılar kendi NFT’lerini CRIPCO üzerinde rahatlıkla alıp satabilir. IP3 Tokeni ise platformun native tokenidir.

Cripco web3 firmalarının ve bireysel kullanıcıların Web3’e kolayca geçmelerindeki engelleri azaltmayı hedefliyor. Bu sayede IP ve blok zinciri endüstrisinde ve pazarında yeni değerler yaratılır. Kullanıcılar sadece mintlemek ile kalmayıp kendi NFT pazarlarını ve işlerini oluşturma imkanı bulur. Bu özelliği sayesinde küresel oyuncuları NFT ve metaverse alanlarına katılmaya davet ederken, CRIPCO’yu blok zincir-NFT alanının ön plana taşır.

CRIPCO’nun herkesin çeşitli IP’ler ve NFT’ler kullanarak kolayca oluşturabileceği, tüketebileceği ve para kazanabileceği bir ekosistem oluşturma vizyonuna sahiptir. Fakat NFT sektöründe hala NFT platformların kullanabilirliği ve düşük kalitedede bulunan birçok NFT mevcut Cripco bunları dünyanın ilk endüstri liderliğindeki DAO NFT platformunu oluşturarak, CRIPCO yönetiminde endüstri paydaşlarını, markaları, sanatçıları, etkileyicileri, platformları bir araya getirerek çözmeyi planlıyor.

Cripco, FTX Ventures, Solana Ventures, Musinsa, Creditco, PlayDapp gibi partnerleri bulunuyor ayrıca FTX borsasında 8 temmuz TSİ 16:00’da ICO’su yapılacak.

IP3 Tokeni FTX, MEXC ve Gateio Borsalarında 11 Temmuz 2022 TSİ 17:00’da listelendi.

Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak IP3 Tokeni alabilirsiniz

IP3 Token Ön Satış

IP3 Token Ön Satışı 8 Temmuz 2022 TSİ 16:00 ile 17:00 arasında FTX Borsasında Bilet usulü 10-12 Temmuz 2022 TSİ 05:00 tarihleri arasında Gateio Borsasında yapılacak.
Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak ön satışa katılabilirsiniz.

  • Gateio Ön Satışında 150 bin adet IP3 tokeni dağıtılacak.
  • IP3 Tokeni Ücretsiz olarak dağıtılacak.
  • IP3 Tokeni Ön Satıştan sonra Gateio Borsasında 11 Temmuz 2022 TSİ 17:00’da listelendi.


Ön Satışlar ve Yüksek Potansiyelli Tokenler için Telegram ve Twitter‘dan bizi takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓