IguVerse IGU Coin Nedir? IGU Coin Yorum

IguVerse IGU Coin Nedir? IGU Coin Yorum

IguVerse, DAO Maker Ön satış platformunun en son projesi olup bir MovetoEarn ve SocialFi projesidir. Kullanıcılar Petleriyle sosyalleşerek ve hareket ederek gelir elde edebilirler. IguVerse diğer MovetoEarn projelerine ek olarak pet hayvanları da ekleyerek bir ilke imza atıyor. Platformun native tokeni ise IGU Tokenidir.

Iguverse uygulaması ile kullanıcılar pet hayvanlarının NFT’lerini yapay zeka teknolojisi kullanarak oluşturabiliyor. Uygulama Appstore’da 300 binden fazla Playstore’da 150 binden fazla indirilmiş durumda. Platformun Twitter’da 138 bin takipçisi bulunuyor. 150 binden fazla günlük kullanıcı ve 4 milyon dolar değerinde NFT satılmış durumda.

IguVerse, projesi Sepior, Genesis Dijital Assets, Ocean Protocol gibi firmalardan 1 milyon dolarlık ön yatırım aldı. DAO Maker Ön satışı 13 Şubat 2023 TSİ 13:00’da başlayacak.

Iguverse oyunu Binance Smart Chain Ağı üzerinde oluşturulmuş uygulamayı yükledikten sonra bir kripto para cüzdanı oluşturmanız gerekiyor. Toplam arzı 400M dolar olan IGU Tokeninin listeleme fiyatı 0.08 dolardır. DAO Maker ön satışında ön satıştan alınan tokenlerin %20’si ön satış bitiminde kalanı ise 12 ay boyunca dağıtılacak.

IGU ve IGUP Tokenleri Hangi Borsalarda Bulunur?

Platformda iki adet token bulunuyor IGU ve IGUP tokenleri. IGUP tokeni ödül tokeni olup arzı sınırsızdır ve şu an MEXC Borsasında listeledir. IGU Tokeni ise Gateio, OKX, MEXC, KuCoin, Bitget, Poloniex Borsalarında 17 Şubat 2023 TSİ 15:00’da listelenecek.
Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak listelendiğinde IGU Tokeni satın alabilirsiniz

IGUP Tokeni Hangi Borsada Bulunuyor?

IGUP Tokeni IguVerse’in Ödül tokeni olup IGU Tokeninden farklıdır.
IGUP Tokeni almak için bu linkten MEXC Borsasına üye olabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓