HFT Coin Nedir? HFT Coin Binance Ön Satış

HFT Coin Nedir? HFT Coin Binance Ön Satış

Hashflow, kullanıcıların herhangi bir Ağdan herhangi bir ağdaki tokeni cüzdanlarını bağlayarak merkeziyetsiz olarak trade edebilecekleri çok zincirli bir trade platformudur. Kullanıcılar varlıklarını zincirler arasında dakikalar içinde sorunsuz bir şekilde takas edebilir. Köprü yok. HFT Hashflow’un native tokenidir.

Ayrıca kullanıcılar HFT tokeni ile Hashflow’un oyunlaştırılmış, hikaye odaklı DAO’su Hashverse’e katılarak protokolün geleceği ile ilgili oy kullanma hakkına sahip olur. Tokenleri riske atın, görevleri tamamlayarak ve Hashflow tokenleri ve türünün tek örneği NFT’ler kazanabilirler.

Şu an için desteklenen ağlar Ethereum, Binance Smart Chain, Avalanche, Polygon, Arbitrum, Optimism. Kullanıcılar hangi ağda satış yaparsa o ağda işlem ücreti öder. Polygon Ağı dışındaki tüm ağlarda 3-6 dakika arasında satış gerçekleşirken Polygon’da bu süre 15-20dk sürüyor.

Platformun yönetişim tokeni olan HFT bir ERC-20 tokeni olup toplam arzı 1 milyar adettir.
HashFlow, Jason Choi, Kronos Research, Balaji Srinivasan, Jump Crypto, Electric Capital, Coinshares, Wintermute Trading, Evernew Capital, Dragonfly, Kraken Ventures firmaları tarafından 28.2 milyon dolarlık ön yatırım aldı.

Binance HFT Coin Ön Satış

Binance’ın 31. Ön Satışı HFT 1 Kasım 2022 TSİ 03:00’da başlayıp 30 gün boyunca devam edecek. Kullanıcılar BNB ve BUSD stake ederek HFT Tokeni kazanabilecek HFT Tokeni 7 Kasım 2022 TSİ 16:00’da Binance Borsasında listelenecek.

  • Toplam arzı 1 milyar adet olan HFT Tokeninin %1.5’ü olan 15 milyon adet HFT tokeni Binance ön satışında dağıtılacak.
  • Ön satışta dağıtılacak olan tokenlerin %80’i BNB havuzunda %20’si ise BUSD havuzunda dağıtılacak.
  • Kullanıcılar Binance uygulamasının anasayfasındaki LaunchPad sekmesinden BNB ve BUSD havuzlarına ulaşabilirler.

Binance Borsasının son ön satışı Stepn’i tokeni GMT’idi GMT tokeni ön satışı 0.01 dolardı şu an ise 50 cent civarında ön satış fiyatının 5000 katı artmış durumda.
Biannca Borsasına üye değilseniz bu linkten indirimli üye olabilirsiniz.Ön Satışlar ve Gelecek vadeden Tokenler için Telegram ve Twitter‘dan bizi takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓