FOF Coin Nedir? FOF Coin Yorum

FOF Coin Nedir? FOF Coin Yorum

FOF Group, geleceğin Fintech platformu olup kripto para birimi, döviz, vadeli işlemler, akıllı sözleşmeler, blok zinciri gibi ürünleri geliştirmeye yönelik ürünler sunan bir platformdur. Platformun native tokeni olan FOF Tokeninin birçok işlevi bulunuyor.

FOF Tokeni, Platformda DeFi, Metaverse, NFT gibi ürünlerde kullanılabilir. FOF Tokeni ile kullanıcılar aynı zamanda vadeli endeks, döviz ürünleri, enerji ve metal ürünleri ticareti için kullanabilirler. FOF Tokeni çeşitli borsalarda ve platformun kendi merkeziyetsiz borsası FOF Swap’tan alınabilir.

Kullanıcılar FOF Swap’tan trade edebilecekleri gibi platformun DeFi hizmeti sayesinde stake ettikleri mFOF Tokeni miktarına göre NFT veya BNB kazabilirler.

FOF Token Ağustos 2022’de piyasaya giriş yapmış olup ATH seviyesinden %65 aşağıda bulunuyor ve fiyatı 3.75 dolar. Binance Smart Chain ağında oluşturulmuş FOF Tokeninin 200 milyon adet toplam arzı bulunmaktadır. BSC Ağında 3,550 adet cüzdan ile şu ana kadar toplamda 13636 işlem gerçekleştirmiş bulunuyor. Tokenin arz dağılımına baktığımızda ise toplam arzın %98,64’ünün top 10 cüzdanda bulunduğunu görüyoruz bu oldukça riskli.

FOF Tokenin kontratına baktığımızda ise gopluslabs’a göre Mint fonksiyonu, gizli sahip, trading’i durdurma ve bazı hesapların trade yapmasını engelleme gibi olumsuz özelliklere sahip o yüzden bu tokenin riskli olduğuna karşı kullanıcıları uyarıyoruz.

Fof Group’un partnerleri arasında, Cryptomine, NP- LION, Co- Killer, NGelpartners Finance gibi firmalar bulunuyor.

FOF Tokeni şu an MEXC ve Bitmart borsalarında bulunuyor. FOF Tokeni Gateio Borsasında 31 Ekim 2022 TSİ 13:00’da listelencektir. Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak FOF Tokeni satın alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓