ARG Coin Nedir? Arjantin Fan Token Nasıl Alınır?

ARG Coin Nedir? Arjantin Fan Token Nasıl Alınır?

2021’in en önemli projelerinden biri olan Chiliz’in başlattığı Arjantin Milli Takımının resmi fan tokeni ARG taraftarların kulüp kararları üzerinde etkili olmasını sağlayan bir fan tokenidir.

ARG tokeni ile kullanıcılar basit kararlara katkıda bulunmanın yanı sıra özel etkinliklere katılma ve futbolcular ile tanışma şansını yakalarlar. ARG Tokeni dünya kupası boyunca Arjantin Futbol Milli takımının başarısı sayesinde 10 Aralıktan bu yana %180’den fazla artış göstererek 6 doları aştı. 16 Aralık 2022 gübü ARG Tokeni %25 daha artarak ARG Tokeninin ATH Seviyesi 9.19 dolar olup şu an bu seviyeden %26 aşağıdadır.

ARG Tokeni Ağustos 2021 yılında piyasaya giriş yapmış olup toplam 20 milyonluk toplam arzının %19’u olan 3.746 milyon adedi dolaşımdadır. ARG Tokenin piyasanın tersi yönündeki bu artışı Arjantin Futbol takımının Finale çıkma başarısıyla ilgili olup Final maçındaki sonuca göre devam edebilir veya düşebilir.

Birçok futbol sever Fan tokenlerini bahis yapma gibi kullanıyor maçlardaki gollere ve maç sonuçlarına göre fan tokenlerinin iniş çıkışları olduğunu görebilirsiniz. Fan tokenlerinin iyi yanı tokenini aldığınız takım yenilse bile belli bir seviyede düşüş gösterir fakat paranızın tamamını kaybetmezsiniz.

Final’de Fransa ile eşleşen Arjantin’in fan token ARG muthiş bir volatilite gösterek maç boyunca iniş çıkış gösterdi işte maçın dakikalık grafiği ARG Tokeni finale maçına kadar %180 yükseliş göstermişti bugün ise toplamda %25 düştü. ARG Tokeni son günlerde yükseldiği için final günü düşüş göstermesi doğal ileri günler de artış gösterse de %180’lik bir artış olduğunu unutmayın.

ARG Tokeni Gateio Borsa’sında bulunuyor Bu linkten Gateio Borsa’sına üye olarak ARG Tokeni alabilirsiniz

Arjantin Fransa Maçı sırasında ARG Token fiyatı
↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓