DefiChain DFI Coin Nedir? DFI Coin Yorum

DefiChain DFI Coin Nedir? DFI Coin Yorum

DeFiChain’in görevi, merkeziyetsiz finansal hizmetleri kitlelere hızlı, güvenilir ve şeffaf bir şekilde ulaştırır. Bitcoin ağının bir hard forku olarak oluşturulan DeFiChain blok zinciri, küresel olarak dağıtılmış bir düğüm ağı tarafından desteklenir. Platformun native tokeni DFI’dir.

DeFiChain, ölçeklenebilirlik, güvenlik ve merkeziyetsizlik vaatlerini gerçekleştiren yenilikçi bir blok zinciri projesidir. 2019’da başlatılan proje geleneksel finansal araçlarının aksine coğrafi kısıtlama ve sansür olmaksızın herkesin eşit bir şekilde finansal hizmetlerden yararlanmasına imkan tanır.

DefiChain, bir Bitcoin hard forkudur ve birkaç blokta bir Merkle kökü kullanılarak Bitcoin blok zincirine bağlanır. Turing olmayan DefiChain, düşüş işlem ücretleri ve azaltılmış akıllı sözleşme hatasına sahiptir.

DFI Tokeni 2020’de piyasaya giriş yapmış olup şu an ATH seviyesinden %85 aşağıdadır. Ethereum ve BSC Ağlarında bulunun DFI Tokeni BSC Ağında 626 adres ile şu ana kadar 37,485 adet işlem gerçekleştirmiş görünüyor. Bu işlem sayısı oldukça düşük.

DFI Tokenin dağılımına baktığımızda ise Etheruem ağındaki arzın %80’i top 10 cüzdan da bulunuyor.

DFI Token Nerede Alınır?

DFI Tokeni şu an Huobi, KuCoin, Bittrex, Uniswap, Bybit borsalarında bulunuyor. 26 Eylül 2022 TSİ 13:00’da Gateio Borsasında listelenecek. Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak ilk olmayan Ön Satışa katılabilir veya listelenince DFI Tokeni alabiilrsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓