GROW Coin Nedir? GROW Coin Yorum

GROW Coin Nedir? GROW Coin Yorum

Triathon, Web3’teki bir AI modeli eğitim platformudur ve halihazırda AI modeli uygulamasıyla ilgili ürünlere dayalı bir dizi akıllı sözleşme güvenlik algılama ürününü piyasaya sürmüştür. GROW Tokeni ise platformun native tokenidir.

Triathon, proje oluşturuculara ve token sahiplerine, bireyin teknoloji konusunda bir geçmişi olup olmadığına bakılmaksızın, kripto projelerinin tüm yaşam döngüleri boyunca test etme ve denetleme sürecini yönlendirme yeteneği sağlamayı amaçlamaktadır.

Kriptografik güvenlik, fikir birliği mekanizmaları, akıllı sözleşme güvenliği ve uygulama katmanı güvenliğini içeren performans, işlevsellik, güvenilirlik ve güvenlik açısından testler gerçekleştirilecektir.

GROW Token Nereden Alınır?

GROW Tokeni şu an herhangi şu an herhangi bir borsada bulunmuyor. GROW Tokeni 19 şubat 2024 TSİ 13:00’da Gateio Borsasında listelenecek. Bu linkten Gateio Borsasına üye olararak GROW alabilirsiniz

GROW Token Gateio Ön Satış

GROW Token Ön Satışı 17-19 şubat 2024 TSİ 09:00 tarihleri arasında Gateio borsasında olacak 200 bin adet GROW dağıtılacak.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓