Gateio Borsasında Bulunan Gelecek Vadeden Altcoinler

Gateio Borsasında Bulunan Gelecek Vadeden Altcoinler

Dünyanın en büyük işlem hacmine sahip binance borsasında hala birçok fırsat vadeden coin olsa da bu coinlerinin birçoğunun market değeri çok büyüdüğü için ciddi artışlar yakalamak oldukça zor. Market değeri daha küçük ve birçok kişinin keşfetmediği coinleri almak kısa vadede daha çok kazanç sağlayabilir. 1400 den fazla coin ile büyük borsalar arasında en çok kripto paraya sahip Gateio borsasından bu coinleri alabilirsiniz.
Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak ödül kazanabilir ve 1400’den fazla tokeni alıp satabilirsiniz. Gateio Borsasına ucuz ve hızlı bir şekilde TRX ile para yatırabilirsiniz. KYC aşamasını ise kolayca tamamlayabilirsiniz.

Gate Token

Gateio Borsasının Tokeni olan Gate Token genel piyasanın büyüdüğü durumlarda muazzam artışlar gösterebiliyor. Boğa Sezonun pik yağtığı dönemde 12 doların üzerine çıkan Gate Tokenin fiyatı şu an 5.40 dolar. Gateio borsası işlem hacmine göre 8. sırada ayrıca Gateio borsası ön satışlarına katılmak için 100 GT Tokeni bulundurma şartı var bu da gateio tokeninin fiyatını artıran başka bir neden. İlerleyen günlerde GT Tokeni tekrar yükselişe geçebilir ATH seviyesinden %58 aşağıda bulunuyor.

OVR

Henüz çok popüler olmamış Metaverse Tokeni OVR ATH seviyesi 3.33 ve fiyat şu an bu seviyeden %70 aşağıda olan 1.37 dolar. OVR’in toplam arzı 95 milyon ve dolaşımdaki arzı ise sadece 17 milyon civarı bu sebeple OVR’in fiyatı beklenen artışı göstermemiş olabilir.

DAO Maker

En büyük ön satış platformlarından biri olan DAO Maker Tokeni DAO 16 aralık itibariyle son 1 ayda %53 artış gösterdi buna rağmen ATH seviyesinden %84 aşağıda Boğa sezonunda DAO token önemli ön satışlar olduğu sürece artışa geçebilir.

Solice(SLC)

Solice (SLC) 7 Ocak 2022’de Gateio’da listelendi ve büyük çıkış yakalayarak 4 cent ile ön satış fiyatından 5 dolara kadar yükseldi. 16 Aralık 2023 itibariyle SLC Token son 1 ayda %181 artış gösterdi. Bu Linkten üye olarak SLC Tokeni alabilirsiniz.

Verasity(VRA)

Video izledikçe para kazanma imkanı sunan ve reklam sektörünün botlara ödediği paralardan kurtulmasına sebep olan VRA Tokeni uzun süredir Gateio borsasında bulunuyor. Nisan ayının ortalarında 0.04 doları seviyelerini gören VRA şu an 0.0225 dolar civarında. Reklam sektörünün boşuna harcadığı milyonlarca dolar zarardan kurtulmasını amaçlayan VRA çözdüğü problem sebebiyle uzun vadede iyi bir yatırım aracı olarak görülebilir. Son 2 haftada %20 düşüş gösteren VRA ATH’sından %77 aşağıda. Ayrıca VRA tokeninin dolaşımdaki arzı toplam arzının %43’ü ve bu yüzden beklenen yükselişi göstermemiş olabilir.

Numbers Protocol(NUM)

DAOMaker Ön satışı Numbers Protocol(NUM) içerik üreticilerin kendi fotoğraflarını lisanslama imkanı tanıyan Numbers Protocol ATH seviyesine göre değerlendirirsek ön satıştan bu yana 63 kat değer kazandı. 16 Aralık 2023 itibariyle son 1 ayda %85 oranında değer kazananan NUM Tokeni şu an ATH seviyesinden %98 aşağıda.

(Gateio’ya TRX ile ucuz ve hızlıca para yatırabilirsiniz) Bu linkten Gateio borsasına üye olarak 1400’den fazla altcoini satın alabilirsiniz.


*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓

2 thoughts on “Gateio Borsasında Bulunan Gelecek Vadeden Altcoinler

Comments are closed.