Solice SLC Coin Nedir? SLC Coin Ön Satış

Solice SLC Coin Nedir? SLC Coin Ön Satış

Solice, katılımcıların sanal deneyimlerini görüntüleyebilecekleri, yaratabilecekleri, sahiplenebilecekleri, sosyalleşebilecekleri ve bunlardan gelir elde edebilecekleri Solana blok zincirinde bir VR metaverse’dir. Birçok platformu destekleyen Solice’a kişiler arkadaşlarını ve yakın çevrelerini davet edebilir. SLC Tokeni ile kullanıcılar platformda ödeme yapabilirken yönetime de katkıda bulunurlar.

Solice’in dünyasında kullanıcılar NFT olarak çok sayıda evcil hayvan, değerli taş, koleksiyon oluşturabilir, kendi varlıklarını ve mini oyunlarını geliştirebilirken bunları arazilerinin üzerine inşa edebilirler. Ayrıca kullanıcılar platformdaki görevleri yerine getirerek liderlik tablosunda üst sıralarda yer alarak ödül kazanabilirler. Solice’ın amacı kullanıcılara gerçek hayata yakın deneyimler yaşatmak ve mümkün olduğunca esneklik sağlamaktır.

SLC Tokeni Gateio’da listelendi ve beklediğimiz gibi yoğun ilgi görerek son 24 Saatte %38 artış gösterdi. Ön Satış fiyatına göre ise %4200 arttı. SLC Tokenin maksimum arzı 400 milyon olup dolaşımdaki arzı ise şu an için 8 milyon adettir. SLC Tokeni Ethereum Binance Smart Chain’deki diğer metaverse projeleri ile rekabet edecek ve market değeri küçük olduğu için ilk başlarda daha fazla ilgi görecektir. 0.04 dolardan DAO Maker’da satılan SLC 83 kat artış gösterdi. ATH seviyesi 9 ocak 2022’de 4.25 doları gören SLC şu an 3.30 dolar ile bu seviyeden %22.4 aşağıda.
Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak SLC gibi token ön satışlarına katılabilir veya satın alabilirsiniz.

Platformdaki LAND’ler birer NFT olup SLC Tokeni ile satın alınabilir ve kullanıcılar LAND’ler üzerine, oyun veya istedikleri interaktif 3D içerikleri koyabilirler.

Solice Platform Özellikleri

 • Avatar Kullanıcıları Solice Metaverse’inde temsil eden sanal karakterdir. Her avatar önceden oluşturulmuş hazır olarak gelse de kullanıcılar sonradan bu özellikleri kişiselleştirebilir.
 • Varlık ve LAND Solice metaverse’indeki parselleri temsil eden arazilerdir ve sahip olan kullanıcılar içerikleri kendileri belirleyebilir.
 • LAND Staking Kullanıcılar ödül kazanmak için SLC Tokenlerini sahip oldukları LAND’ler üzerine stake edebilirler.
 • Pet Arsada görünür hale gelen Petler sahiplerini de takip edebilme özelliğine sahiptir.
 • Görevler Oyuncular Solice Metaverse’indeki görevleri tamamlayarak ödül kazanabilir.
 • Dungeon Belirsiz zamanlarda ortaya çıkan dungeon maceralarına katılan kullanıcılar SLC Token veya nadir itemler kazanır.
 • Üretim Sistemi Kullanıcılar metaverse’de elde ettikleri içerik ve malzemelerle NFT oluşturabilir.
 • Market Yeri Platformun marketinde neredeyse her şeyin alım satımı yapılabilir. Arazi, Pet, Özel avatarlar, bina, Pet yumurtaları, hazırlanmış itemler, hammaddeler ve Gemstoneslar market yerinde satılabilir.
 • Editor Solice Metaverse’inde kullanıcılar kendi arazilerinin içeriklerini oluşturabilir dünya çapındaki pazarda yayınlayabilirler.

CoinKritik Yorumu

Solice Solana üzerindeki en büyük metaverse projesi olması ve Solana’nın işlem ücretleri açısından Ethereum’a göre çok daha verimli olması sebebiyle MANA, SAND ve diğer Ethereum metaverse projelerine göre avantajlı görünüyor. Büyük yatırıcımlara saihp olması Huobi ve Gateio’da aynı anda listelenmesi ve iyi ayarlanmış token ekonomisiyle listelendikten sonra Solana’nın fiyatını bile arttığını görebiliriz. Solice’in Çapraz zincir, sesli chat VR uyum gibi diğer platformlarda bulunmayan özellikleri sayesinde ön plana çıkabilir. SLC Tokeninin 400 milyonluk toplam arzının tamamı. 2025’te dolaşıma katılmış olacak. Yatırım Tavsiyesi Değildir

Telegram ve Twitter’dan Son gelişmeler İçin Bizi Takip Edin.

Solice, Three Arrows Capital, Animoca Brands, DeFiance Capital, Alameda Research, CMS, KuCoin Labs Solanium Ventures Skyvision Capital firmalarından 4,360,000 milyon dolarlık ön yatırım aldı. Solice’ın IDO’larında ise sırayla Solanium‘da 560 bin dolar, GameFi 98 bin dolar, DAOMaker 98 bin dolar, Red Kite‘da 98 bin dolar toplandı. Ön Satış fiyatı bütün IDO’larda 0.07 dolar oldu.

Solice(SLC) Token Gaiteo Ön Satış Şartları

SLC Token Ön Satışı 6-7 Ocak 2022 TSİ 11:00 tarihleri arasında Gateio borsasında yapılacak. Ön Satış sanrasında SLC Tokeni 7 Ocak 2022 TSİ 16:00’da Gateio Borsasında listelenecek. Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak SLC Token ön satışına katılabilir veya listelendikten sonra satın alabilirsiniz. SLC Tokeni için ilk listeleme olacak olup Huobi Borsasıyla beraber listelenecektir.

 • Toplam arzı 400 milyon adet olan SLC Tokeninden Gateio ön Satışında 1,428,572 adet dağıtılacak.
 • Ödeme USDT ile yapılacak olup SLC Token ön satış fiyatı 0.07 dolardır.
 • Hak edilen tokenlerin %40’ı ön satış sonrasında kalanı ise 3 ayda 1 olmak üzere toplamda 9 ayda dağıtılacak.
 • VIP 1 veya üzeri üyelik şartı bulunuyor.
 • SLC Tokeni 7 Ocak 2022 TSİ 16:00’da Gateio Borsasında listelenecek.
↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓