Katana Inu KATA Coin Nedir? KATA Coin Yorum

Katana Inu KATA Coin Nedir? KATA Coin Yorum

Katana Inu, üstün grafiklerle oluşturulmuş NFT savaşçılarıyla kullanıcıların gelir elde edebileceği bir PlaytoEarn projesidir. Oyuncular yüksek kaliteli 3D grafiklerine sahip oyunu oynarken avlanma, keşfetme özelliklerinin yanı sıra NFT’lerini oyunun marketinde alıp satabilecekler. KATA Tokeni ise oyunun native tokenidir.

Oyuncular Katana Inu oyununun hedefi oyuncuların kaliteli bir oyun ile keyif alırken oyundan etmeleri ve aynı zamanda Oyun içi itemleri ve karakter NFT’lerini markette satarak ekstra kazanç sağlamaları. Katana Inu’nun Beta sürümü ilk etapta bilgisayarda kullanıcıların kullanımına sunulacak.

Katana Inu NFT karakterleri Opensea’de bulunuyor flor price’i ise şu an 0.12 ETH. Kullanıcılar NFT satın almadan da oyuna başlarken ücretsiz NFT kazanabilecek böylelikle diğer oyunlardaki gibi başlangıç maliyetleri bulunmuyor. Kullanıcılar NFT’leri oyun içindeki NFT Market yerinde KATA Tokeni karşılığında satabilecek. Ayrıca oyuncular KATA Tokeni stake ederek gelir elde edebilecekleri gibi düşük işlem ücretleri için de KATA tokenini kullanabilecek.

KATA Tokeni Ethereum ve Binance Smart Chain Ağında bulunuyor. BSC Ağını daha aktif kullanan KATA Tokeni 19,717 adet cüzdan ile 255 binden fazla işlem gerçekleştirmiş. Ethereum Ağında ise bu sayı 2440 cüzdan ile 18,463 işlem. Aralık 2021’de piyasaya giriş yapan KATA Tokeni 8 aylık bir sürede zincir üstünde oldukça yüksek işlem sayısına ulaşmış görünüyor. Toplam arzı 50 milyar adet olan KATA Tokeninin 31.6 milyar adedi dolaşımda. Ethereum Ağındaki toplam arzının yaklaşık %90’ı top 10 cüzdanda bulunuyor.

Katana Inu, Blue Zilla, Master Ventures, ve IBC Group önderliğinde LVT Capital, Stakes Capital, 2crazy, R-930, WeeHodl, Fish Dao, Vesperine Capital, 316 VC, Seed Thrift, OIG, Calvert Drive Ventures gibi firmalardan toplamda 7.7 milyon dolarlık ön yatırım aldı. Ayrıca Katana Inu’nun milyondan fazla takipçisi olan influencer’larla anlaşması bulunuyor. Katana Inu Certik tarafından da onaylanmış bir proje.

Katana Inu’nun NFT Market’i şu an mevcut 2022’nin 4. çeyreğinde ise oyunun Beta versiyonu yayınlanacak. Oyunun tokeni KATA ise şu an MEXC, Bitmart, Hotbit, Uniswap, PancakeSwap’ta mevcut.

KATA Tokeni Nasıl Alınır?

KATA Tokeni şu an Hotbit, Bitmart Uniswap ve PancakeSwap ve MEXC Borsalarında Bulunuyor.
Bu Linkten MEXC Borsasına üye olarak KATA Tokeni satın alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓