Crypto Pirates PST Coin Nedir? PST Coin Nereden Alınır?

Crypto Pirates PST Coin Nedir? PST Coin Nereden Alınır?

Crypto Pirates, Binance Smart Chain üzerinde oluşturuşmuş, maceracı korsanlar hakkındaki bir PlaytoEarn Oyunudur. Oyuncular, Limanlar arasında hareket ederek canavarlarla ve diğer oyuncularla savaşarak en zengin korsan olmaya çalışır. PST Tokeni ise oyunun native tokenidir.

Oyunun ana unsuru gemilerdir. Her üye olan kullanıcı ücretsiz bir gemi alır. Her gemi bir NFT olup Common, Rare, Unique, Epic ve Legendary olmak üzere 5 nadirlik seviyesi bulunur. Kullanıcılar NFT’leri en fazla 10 defa upgrade edebilir. Gemilerin gücündeki artış içindeki bulunan NFT’leri kalitesine bağlıdır.

Crypto Pirates Erken Erişim Dönemi Başladı

Crypto Pirates Erken Erişim Dönemi 5-11 Eylül 2022 TSİ 07:00 tarihleri arasında yapılacak. NFT Sahipleri oyunu oynyarak PST Tokeni kazanmaya başlayabilecek. Oyunu oynayan kullanıcılar için oluşturulan 100 bin PST’lik ödül her gün gün sonunda kullanıcılara dağıtılacak.
Bu linkten Crypto Pirates NFT’sini Mintleyerek Oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Artifaktlar belli etkileri vardır bunları oyuncular düşmanları veya kendileri üzerinde kullanabilir. Artifaktlar Oyun marketinden veya boss’ların üzerinden düşürülebilir.
Her oyuncu için varsayılan bir kaptan mevcuttur. Her atlamada ve kazanılan savaşta kaptanlar daha deneyimli hale gelir ve istatistikleri gelişir. Oyuncular NFT Kartını satın alarak bir Tayfa satın almış olur. Mürettebat gemiye özel beceri ve özellikler ekleyerek gemiyi geliştirir.

Oyunda; PVE(PlayervsEnvironment), PVP(PlayervsPlayer) ve CO-OP modları bulunuyor.

  • PVE oyun modunda oyuncular oyundaki canavarlara karşı savaşarak ileride daha güçlü rakiplere karşı kullanılabilecek kaynakları toplayabilirler. Oyundaki BOSS’lar ana token kazanma yollarından biridir.
  • PVP modu ile oyuncular hem rastgele hem de diğer oyuncularla düello şeklinde mücadele ederler.
  • CO-OP modu ile oyuncular kooperatif yelkencilik uygulamasıyla savaşabilecek.

Crypto Pirates partnerleri arasında; ChainlinkLabs, Binance Smart Chain, CoinmarketCap Unity, DappRadar, Palmare, Topunft, Refinable, Arena Master, Coinhub, BabySwap, Pandore ve CoinKritik bulunuyor.

Crypto Pirates Oyunu Nasıl Oynanır?

PST Tokeni henüz herhangi bir borsada bulunmuyor fakat oyuncular bu linkten NFT mintleyerek oyuna erken erişim sağlayabilir ve token kazanmaya başlayabilir. Ayrıca NFT sahipleri gemilerini maksimum seviyeye kadar geliştirebilirler. NFT sahipleri PST Tokenini erken ve iyi fiyatla satın alabilecek.
PST Tokeni ön satışı 18 temmuz 2022 TSİ 15:00’da başlayacak. IDO Fiyatı ise 0.009 busd


Ön Satışlar ve Yüksek Potansiyelli Tokenler için Telegram ve Twitter‘dan bizi takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓