SEELE Coin Nedir? SEELE Coin Yorum

SEELE Coin Nedir? SEELE Coin Yorum

SeeleN DAO, eko-topluluk tarafından birlikte oluşturulan ve inşa edilen SeeleN kamu zincirine dayanan kendini yöneten bir ekolojidir. Tüm ekolojinin gelişimi, inşası ve yönetimi eko-katılımcılar tarafından yönlendirilir. SEELE Tokeni ise platformda kararların alınmasını sağlayan platformun native tokenidir.

SEELE, SeeleN DAO ekolojisi için işlevsel bir geçiş olup, Proof of Stake modunda, SEELE, katkıda bulunan doğrulayıcılara ödül olarak verilir ve halka açık zincirin çalışması için gereken maaliyeti sağlar. Asya menşeili platform olan Seele, Huobi, Binance Smart Chain, RRe Ventures, Certik ile partnerlikleri bulunuyor. Ayrıca toplamda 10 milyon dolarlık fon toplandığı belirtiliyor.

Seelen Turbo tarafından desteklenen ilk proje CandySwap oldu, Seelen Turbo CandySwap’a 250 bin dolarlık yatırım yaparak CSF tokeninin %5’i satın almıştı. CSF Tokeni ciddi oranda arttıktan sonra bu yatırım 6 milyon dolara ulaştı.

2018 haziran ayında piyasaya giriş yapan SEELE Tokeni 0.30 dolarla listelendikten sonra ciddi düşüş yaşamaış 2019’de 0.16 doları görmüş şu an ise fiyatı 0.011 dolar. ATH seviyesinden %96 aşağıda bulunuyor.

SEELE Tokeni Ethereum ağında 8853 cüzdan ile 58,634 adet işlem gerçekleştirmiş bulunuyor. Toplam arzı 30 milyar adet olan SEELE Tokeninin eski token olmasına karşın dolaşımdaki arzı sadece 700 milyon adet. Arzın %80’inden fazlası top 10 cüzdanda bulunan SEELE Tokeninin arz dağılımı oldukça heterojen ve riskli.

SEELE Tokeni Nereden Alınır?

SEELE Tonei Huobi, Hotbit ve Uniswap Borsalarında bulunuyor. SEELE Gateio Borsasında 19 temmuz 2022 TSİ 09:00’da Gateio Borsasında listelenecek.
Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak SEELE tokeni ve 1400’den fazla tokenis atın alabilirsiniz.


Ön Satışlar ve Yüksek Potansiyelli Tokenler için Telegram ve Twitter‘dan bizi takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓