MContent Coin Nedir? Mcontent Coin Nasıl Alınır?

MContent Coin Nedir? Mcontent Coin Nasıl Alınır?

Mcontent, hak eden içerik oluşturucular için doğrudan finansman ve yatırımlar yaratacak dünyanın ilk WatchtoEarn ekosistemidir. Platform yetenekli fakat kaynaklara ulaşma şansına sahip olmayan  film profesyonelleri ve medya sanatçılarına destek olmayı amaçlar. MCONTENT Tokeni platformun native tokenidir.

Mcontent’in amacı Fintech ve blok zincirin gücünü kullanarak, ölçeklenebilir, kitlesel uyum ve kitle fonlaması sağlayarak içerik devrimini desteklemek. Mcontent’in gerçekleştirdiği kısa filmler, belgeseller ve animasyonlar Mcontent token sahipleri tarafından fonlanır.

Android ve Applestore‘da bulunan uygulama üzerinden içerik sahipleri içerikleri kullanıcılar tarafından izlendikçe MCONTENT Tokeni kazanırlar. Ayrıca Gerçek araba sahipliğini NFT şeklinde kullanıcılara dağıttıkları Supercar Blondie gibi projeleri de mevcut. Kullanıcılar NFT satın alarak arabaların aylık kullanım hakkına sahip olabilirken aynı zamanda Mcontent aracı sattıktan sonra geliri NFT sahiplerine dağıtacak.

Mcontent, Fiducia, Gargash Group ve Planet N Group of Companies firmalarından 2022 Ocak’ta toplam
5 milyon dolarlık yatırım almıştı.

MCONTENT Tokeni 2021 Temmuz ayında piyasaya giriş yapmış olup 15 şubat 2022’de ulaştığı ATH seviyesindenden %90 aşağıda bulunuyor. MCONTENT 15 temmuz 2022’de %37 oranında artış gösterdi.

MCONTENT Tokeni Ethereum ağında pek aktif değil fakat Binance Smart Chain Ağın’da 21595 adres ile şu ana kadar 77,839 adet işlem gerçekleştirmiş bulunuyor. Uygulaması ise Android‘de 100 binden fazla indirilmiş.

MCONTENT Tokeni Nereden Alınır?

MCONTENT Tokeni şu an Huobi, Uniswap ve MEXC Borsalarında bulunuyor.
Bu Linkten MEXC Borsasına üye olarak MCONTENT Tokeni Satın alabilirsiniz.


Ön Satışlar ve Yüksek Potansiyelli Tokenler için Telegram ve Twitter‘dan bizi takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓