Codyfight CTOK Coin Nedir? CTOK Coin Ön Satış

Codyfight CTOK Coin Nedir? CTOK Coin Ön Satış

Codyfight insan ile yapay zekanın rekabet ettiği bir metaverse’dir. Oyun konseptinde devrim yaratan grinding ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Yapay zeka ile desteklenen Codyfight sayesinde geleneksel oyunlardaki tekrarların yerine yapay zekanın katkısıyla en özgün oyun deneyimini tecrübe ederler. Platformun ödül tokeni ise CTOK’tur.

Kodlama bilgisi olmayanlar klavye platformun web sitesinden klavye tuşlarıyla oynayabilir. Kullanıcılar AI botlarını kodlayabilecekleri gibi, NFT’ler oluşturulabilir, satabilir takas edebilir ve diğerler oyuncularla rekabet edebilir.

Codyfight Temel Özellikleri

  • Play2Earn Platform yenilikçi ve her gün daha popüler hale gelen PlaytoEarn konseptini yapay zeka ekleyerek yep yeni bir düzeye taşıyor.
  • Turn Base Strategy Cody Fight yapay zekadan yararlanarak oyuncuları kendi yetenek seviyelerinde zorlar.
  • AI vs. Human Kodlama deneyimine sahip kişiler yapay zeka botlarını yapay zekaya karşı veya insana karşı oynamak için programlayabilirler.
  • Robot ve NFT Tüm botların sertifikalı sanatçılar tarafından nadirlik ve değer garantisi ile oluşturulan NFT’lerin nadirlik seviyesi bulunur.
  • Ödül Katılımcılar oyun alanında rekabet ettikçe ödül kazanabilir bu sayede yeni başlayanlar da oyundan gelir elde etme imkanına sahip olur.
  • AI robot farms Oyuncu programcılar sadece bir AI botu ile sınır değil istedikleri kadar bot oluşturabilirler. Çoklu robotlar oyuncuların sahip olduğu robot çiftliklerinin bir parçasıdır.

Son dakika gelişmeler ve fırsatlardan haberdar olmak için bizi Telegram ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

CodyFight, Kyros Ventures, DAO Maker, Wings Ventures, Raptor Capital, Digital Strategies, Dweb3 Capital, Evangelion Capital, Impossible Finance firmalarından 2.6 milyon dolarlık ön yatırım aldı.

CodyFight ön satışı 0.080 dolar ile yakında DAOMaker’da yapılacak. Public ve SHO şeklinde iki ayrı ön satışı olacak ve kullanıcılar dilerlerse SHO ön satışına DAO tokeni stake ederek dilerlerse stake etmeden cüzdanlarında 2500 dolar bulunma şartıyla public ön satışa başvurabilecekler fakat public ön satışa garanti katılım hakkı bulunmuyor. Ön Satış bitiminde %10’u dağıtılacak kalanı ise 4 aylık bir boşluktan sonra aylık %4.5 şeklinde yapılacak.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓