BTTC Coin Nedir? BTT Coine Ne Oldu?

BTTC Coin Nedir? BTT Coine Ne Oldu?

Binance borsasının da desteklediği BTT’nin isim değişikliği ve 1’e 1000 oranında değişimi gerçekleşecek. Bu sebeple Binance Borsası BTT Tokeni delist etti. Binance Eski BTT 1 tokeni karşılığında 1000 BTTC tokeni dağıtıcak. 25 Ocak 2022 TSİ 07:00’da Binance BTTC/USDT, BTTC/USDC ve BTTC/TRY perleriyle BTTC tokenini listeleyecek.

Kullanıcılara dağıtılan BTTOLD Tokenlerinin Binance borsasının Convert özelliği ile BTTC tokenine çevirebilecekler. Detaylı bildiği Şu an yeni BBT tokeni olan BTTC tokeninin kontrat adresi oluşmuş durumda ve fiyatı son 24 saatte %13 arttı. Eski BTT tokeni ise %96 düşmüş durumda bu değişim tamamlandığında bir değeri ve kullanımı kalmayacak.

BTTC (BTTNEW) tokeni ile BTT (BTTOLD) iki farklı tokene dönüştü ikisinin kontrat adresi farklı ve eski tokeni binance delist etti. BTTOLD Tokeni şu an sadece PancakeSwap ve Bitci ve Binancetr borsalarında bulunuyor.

Son dakika gelişmeler ve fırsatları kaçırmamak için bizi Telegram ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

Yeni BTT Tokeni(BTTC) Nereden Alınır?

Bittorent Chain projesinde onaylayıcı olmak isteyenlerin stake etmesi gereken BTTC tokeni fiyatı önümüzdeki günlerde daha da yükselişe geçebilir. Yeni BTT tokeni Gateio, Bithum, Upbit borsalarında bulunuyor. 21 Ocak 2022 TSİ 07:00’da ise Binance borsasında listelendi. BTTC Tokeni son 24 Saatte %5 yükseldi.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓