CHO Coin Nedir? CHO Coin Nasıl Alınır?

CHO Coin Nedir? CHO Coin Nasıl Alınır?

Choise.com, hızlı büyüyen kripto piyasasında; staking, verim çiftliği, çoklu para birimi mevduat, endeksler ve hash madenciliği hizmeti veren bir platformdur. CeFi ile DeFi’nin MetaFi konseptinde kusursuz bir şekilde harmanlanmasıyla Choise.com eğlenceli bir kripto banka hizmeti sunar. CHO Tokeni ise platformun işlev tokenidir.

Choise, küçük ve büyük yatırımcılar için verim çiftliği evrenine açılan bir ağ geçidi özelliği taşır. Choise CeFi Crypterium hizmetlerinin tüm avantajlarını ve Charism DeFi ekosistemini birleştiren dünyanın ilk MetaFi platformudur. MetaFi ekosistemi, DeFi ürünlerinin kullanımını kolaylaştırarak süreci basit, güvenilir ve eksiksiz hale getirir.

CHO Tokeninin platformda kullanım alanları ise, staking, işlem ücretleri ödeme, yönetişim ve promosyonlardır. platformdaki tüm özellikler tek bir özelleştirilebilir uygulama arayüzünde mevcuttur.

CHO Tokeni 2022 Haziran’da piyasaya giriş yapmış 25 haziranda 1.37 dolar ile ATH seviyesine ulaşmış şu an ise bu seviyeden %23 aşağıda bulunuyor fiyatı ise 1.04 dolar.

CHO Tokeni Ethereum Ağında bulunuyor. Şu ana kadar 340 cüzdan ile toplam 24,637 adet işlem gerçekleştirmiş durumda. Zincir üstü kullanıcı sayısının düşük olduğunu söyleyebiliriz. 1 Milyar dolarlık toplam arzının %99’unun tek cüzdanda bulunması da düşündürücü.

CHO Tokeni şu an MEXC, Uniswap ve Raydium Borsalarında bulunuyor. CHO Tokeni 30-31 Ağustos 2022 TSİ 12:00 tarihleri arasında ilk olmayan ön satıştan sonra Gateio Borsasında listelenecek.

CHO Tokeni 21 Ağustos 2022 TSİ 15:00’da Gateio’da listelenecek

Bu Linkten MEXC Borsasına üye olarka CHO Tokeni satın alabilirsiniz.


En iyi projelerden ilk önce haberden olmak için Telegram ve Twitter‘dan bizi takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓