CMP Coin Nedir? CMP Coin Yorum

CMP Coin Nedir? CMP Coin Yorum

Caduceus, merkeziyetsiz rendering için Metaverse protokolüdür. Caduceus, özellikle metaverse ve merkeziyetsiz dijital dünya için oluşturulmuş altyapı düzeyinde açık bir blok zinciri platformudur. CMP ise ekosistemin native tokenidir.

Platform, geliştiricilere, yaratıcılara ve kullanıcılara eşsiz bir metaverse deneyimi sunmak için oluşturulmuş gerçeklik teknolojisiyle birlikte merkeziyetsiz işleme ve uç bilgi işlem kullanır.

  • Metaverse Caduceus kolay benimsenme adına dünyanın ilk 3D metaverse’ini oluşturuyor. Yaratıcıların Metaverse’leri geliştirecekleri araçlar bulunuyor.
  • NFT ve GameFi Caduceus, tüm topluluk için yüksek hızlı, düşük maliyetli mint imkanı sunar. 
  • DeFi Caduceus’ta tek zincirli düşünceyi çoktan geride bıraktı ve topluluğun tamamen uyumlu bir DeFi ekosistemine ihtiyacı olduğuna inandığı için bunu inşa ediyor.

Caduceus, SIG, John Terry, Blockfills, Kane & Rao Group, Qredo, TokenInsight, Bin Zayed Group, Digital RFQ, Nukkleus firmalarından Mart 2022’de toplam 4 milyon dolarlık ön yatırım aldı.

Temmuz 2022’de piyasaya giriş yapan CMP Tokeni 7 Agustosta 2.34 dolar ile ATH Seviyesine ulaştı şu an CMP bu seviyeden %47 aşağıda bulunuyor. CMP Tokeni şu an Bybit ve MEXC Borsalarında bulunuyor.

CMP Tokeni 21-22 Agustos 2022 TSİ 10:00 tarihleri arasında Gateio’da ilk olmayan ön satış sonrasında 22 Ağustos 2022 TSİ 13:00’da Gateio Borsasında listelenecek.
Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak CMP Tokeni satın alabilirsiniz.


Yüksek Potansiyelli Tokenler için Telegram ve Twitter‘dan bizi takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓