VVS Coin Nedir? VVS Coin Yorum

VVS Coin Nedir? VVS Coin Yorum

VVS Finance, Cronos blok zincir üzerinde oluşturulmuş ilk ve en büyük piyasaya yapıcı kullananan merkeziyetsiz borsadır. Kullanıcı dostu olarak ve en iyi oranda getirileri takas etmek için tasarlanmıştır. VVS Token platformun native tokenidir.

VVS Finance kullanıcılarına, Verimlilik çiftliği imkanı, teşvik ödülleri, güçlendirilmiş güvenlik ve yönetişim imkanları sunuyor. Kullanıcılar VVS Finance platformunda, DeFi tradingi, Likidite Madenciliği ve sağlayıcısı olarak gelir elde edebilir.

VVS Tokeni platformda yönetişim, Staking ve VVS Union Club’a üye olabilirler. VVS Tokeni Kasım 2021’de piyasaya giriş yapmış olup 15 Kasım 2021’deki ATH Seviyesinden %98 aşağıda bulunuyor.

VVS Tokeninin toplam arzı 100 trilyon olup toplam %24’ü dolaşımdadır. Toplam arzın %80’i top 10 cüzdanda bulunurken VVS Tokeninin Cronos ağında 102 bin adet cüzdan ile toplam 14,489,320 adet işlem yapılmış görünüyor bu sayının oldukça yüksek ve ağın aktif olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

VVS Tokeni şu an Uniswap ve Crypto borsalarında bulunuyor 25 Ağustos 2022 TSİ 14:00’da gateio Borsasında listelenecektir. Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak VVS Tokeni alabilirsiniz. https://coinkritik.com/starl-coin-nedir-starlink-coin-nereden-alinir/token

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓