Chiliz Bir NBA Takımı İle Daha Anlaştı

Chiliz Bir NBA Takımı İle Daha Anlaştı

Chiliz’in ortağı Fan Token Platformu Socios anlaşmalarına devam ediyor. Dünya çapında birçok spor takımı ile anlaşma sağlayan Socios ve Chiliz Cleveland Cavaliers ile ortaklık kurdu. Chiliz’in pazar günü yaptığı duyuruda Cleveland Cavaliers’in antrenman formalarında Chiliz logosunun ön plana çıkarılacağı duyuruldu. Taraftar etkileşim unsurlarının da şu an inceleme ve geliştirme aşamasında olduğu belirtildi.

Chiliz CEO Alexandre Dreyfus “Bu dünyanın dört bir yanındaki Cleveland Cavaliers taraftarlarına erişim sağlayabilieceğimiz heyecan verici bir başlangıç” dedi. Taraftar takım platformu Socios geçtiğimiz ay Boston Celtics ile markalaşma ve dijital pazarlama için benzer bir düzenlemeyi duyururken, Philadelphia 76ers Socios platformuna katıldı.

Socios ve Chiliz futbol takımlarıyla da anlaşmalarına devam ediyor Geçtiğimiz günlerde İtalyan ekibi İnter ile anlaşma sağladıktan sonra 27 temmuz tarihinde de Valencia takımıyla anlaşma sağladıklarını twitter aracılığıyla duyurdular. Chiliz Ön Satışla dağıtılan 1 Milyon Valencia Fan Tokeni VCF’nin tükendiğini duyurdu.

Son dönemde Chiliz’in yaptığı anlaşmalar yeni sezonla beraber CHZ’nin fiyatında bir yükselişi tetikleyebilir.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓