XNFT Coin Nedir? XNFT Coin Ön Satış

XNFT Coin Nedir? XNFT Coin Ön Satış

XNFT Protokolü Basım ve bling Box değişimi için tasarlanmış merkezi olmayan zincirler arası NFT ekosisteminin toplayıcı protokülüdür. Geliştiriciler projelerini esnek NFT oracle hesaplama ve zincirler arası iletişim çerçevesi üzerine inşa edebilir.

XNFT Protokolü çift tokenli mekanizmayı kullanır XFNT yönetim tokeni olup XNP ise madencilik noktasıdır. XNFT ve XNP tek yönlü swap havuzunda işlem görebilir.

Blind Box Market XNFT Protokolü ERC721 ve ERC1155 tokenleri için emir beklemeye gerek olmaksızın, otomatik fiyatlandırma ile işlem gerçekleşir. XNFT Protokolünde Blind Box Likidite madenciliği yapılabilir. XNFT Ekosistemi NFT’nin zincir üstünde toplanan kayıtlarına dayalı bir algoritma ile NFT için uygun fiyatı hesaplar ve akıllı sözleşme veya DAPP platformuna fiyatı bildirir.

XNFT 30 Aralık 2021 günü %62 artış göstereren 0.051 dolara yükseldi. XNFT ATH’si 0.025 dolar olup bu seviyeden %90 oranında aşağıda bulunuyor. XNFT Trust Domain partnerliği ve platformuna eklediği WitchCraftGame duyurularından sonra yükselişe geçti.

Son dakika gelişmeleri ve fırsatlardan haberdar olmak için bizi telegram ve Twitter‘dan takip edeblirsiniz.

XNFT platformunun özelliklerinden biri ise Private blind box oluşturulabilir. Bu özel kutuya yerleştirilen NFT bu yatırımcıların ilgisini çeker ve hızlı finansman sağlar.
Kullanıcılar Tek anahtar çoklu zincirini kullanarak, NFT varlıklarını kolayca diğer ağlara aktarabilirler.

XNFT Coin Ön Satışı 30 Temmuz 2021 TSİ 05:00 ile 11:00 arasında Gateio Borsasında yapılacaktır. Bu linkten Gateio Borsasına Üye olarak Ön Satışa Katılabilirsiniz.

  • Toplam arzı 100,000,000 XNFT olup ön satışta  62,500 XNFT adet dağıtılacaktır.
  • Token başı fiyat 0.8 dolar.
  • Kullanıcılar Maksimum bin hisse satın alabiliecek.
  • Ödemeler USDT ile yapılacak.
  • VIP 1 ve yukarı üyelik şartı bulunuyor. VIP 1 üyesi olmak için 0.05 BTC bakiye veya son 14 günde ortalama 100 GT token Bulundurmak gerekliyor.
  • XNFT Tokeni 30 temmuz 2021 TSİ 13:00’da gateio borsasında listelenek.
↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓