Celestia Coin Yorum TIA Coin Neden Yükseliyor

Celestia Coin Yorum TIA Coin Neden Yükseliyor

Celestia, projelerin minimum ek yük ile kendi blok zincirini kolayca dağıtmasına olanak tanıyan ilk modüler blok zinciri ağıdır. Devrimsel bir niteliğe sahip Celestia piyasaya hızlı bir giriş yapmıştı TIA Tokeni Airdrop ile kullanıcılar dağıtılmıştı.

Celestia projesi 56m dolarlık yatırım almış büyük bir proje TIA Tokeni listelendikten birkaç hafta içinde 2 dolardan 7.3 dolara kadar yükselmişti 5 dolara bir geri çekilmeden sonra tekrar yükselişe geçti ve 28 kasım 2023 an itibariyle 6.2 dolar. Tekrar ATH seviyesine gelmesi oldukça muhtemel.

TIA tokeni 2 Aralık 2023 itibariyle son 1 ayda %250 oranında artış gösterdi ve 8.72 dolara ulaşarak ATH yaptı. TIA Tokeninin yükseliş sebeplerinden en önemlisin Staking’de yüksek faiz vermesi Keplr cüzdanlarında Celestia ağında TIA Stake ederek faiz kazanabilirsiniz.

TIA Tokenekonomisine bakacak olursak yeni piyasaya girdiği için 1 milyarlık toplam arzın sadece 146.9 milyon adedi dolaşımda yaklaşık %15’i. TIA Tokeni Celestia’nın Kripto’da özgün bir proje olmasından dolayı ileride değerlenebilir şu an marketcap sıralamasında 56. olan TIA ilk 20’yi zorlayabilir eğer ilk 20’ye ulaşırsa yaklaşık 3.5 kat daha artmış olacak. TIA Tokenini bir sonraki kilit açılımı 31 Ekim 2024’te yapılacak.
Celestia için daha detaylı bir içeriğe bu linkten erişebilirsiniz

TIA Tokeni Nereden Alınır?

TIA Tokeni Binance dahil birçok borsada bulunuyor.
Hayat Boyu indirimli linkten Binance Borsasına üye olarak TIA Tokeni alıp satabilirsiniz

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓