TIA Coin Nedir? TIA Coin Nereden Alınır?

TIA Coin Nedir? TIA Coin Nereden Alınır?

Celestia, Kullanıcı sayısına göre güvenli bir şekilde ölçeklenen ilk modüler blockchain ağıdır. Comos ekosisteminde bulunan Celestia’nın native tokeni TIA’dır.

Celestia, Ethereum ağı kullanıcılarına #TIA Airdrop’u yapacağını açıkladı claim işlemi tamamlanda 31 ekim 2023’te TIA’nın çeşitli borsalarda listelenmesi bekleniyor. Bybit ilk listeleyecek borsalardan biri KuCoin’de de henüz token çıkmadan takas işlemleri başladı.

Celestia yaklaşık 53m dolarlık yatırım almış ve yatırımcıları arasında Binance, OKX gibi borsalar da bulunuyor bu yüzden bu borsalarında tokeni listeleyeceğini söyleyebiliriz. Toplam arzı 1 milyar adet olacak TIA’nın başlangıçtaki arzı 250m adet olacak ve fiyatı 1-3 dolar arasını bekleyebiliriz 2 dolar ise makul bir fiyat gibi görünüyor.

TIA Airdrop’una hak kazanan kullanıcıların cüzdanlarına mainnet’in lansmanını gerçekleştiği an gönderilecek Kucoin presale’de şu an TIA’nın fiyatı 2.5 dolar civarında işlem görüyor.
Bu linkten KuCoin Borsasına üye olarak TIA ön alım satımına katılabilirsiniz. Listelendiğinde de TIA tokenini alabilir veya gönderebilirsiniz.

TIA Tokeninin Binance da yatırımcısı olduğu için büyük ihtimal listeleyecektir listelemeden önce borsalar listeleyeceği belli olur. Bybit’te bir ön satışı ve Kucoin de ön alım satımı olduğu için listeleyecek büyük ihtimal çoğu borsa TIA’yı listeleyecektir.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓