5ire Coin Nedir? 5ire Coin Bybit Ön Satış

5ire Coin Nedir? 5ire Coin Bybit Ön Satış

5ire Blok Zinciri, Birleşmiş Milletler (BM) tarafından tanımlanan Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerine (SDG’ler) dayalı olarak fayda amaçlı bir blockchain ekosistemi geliştirmeye odaklanan, katman 1 EVM uyumlu bir akıllı sözleşme platformudur. 5IRE ise ekosistemin native tokenidir.

5ire, Sram, TPC Club, Diamond Hands, Kangaroo Capital, Magnus Capital, X21 Capital gibi firmalarda 121 milyon dolarlık dev yatırım aldı.

5IRE Token Bybit LaunchPad

5IRE Tokeni ByBit Launchpad’inde dağıtılacak. 5IRE Bybitte TSİ 2023-11-30 03:00 – 2023-12-05 02:59 tarihleri arasında alınacak snapshotlarla belirlenecek. Kullanıcılar belirtilen tarihler arasında Tuttuğu MNT veya USDT ye göre belirlenecek. Bu Linkten Bybit Borsasına üye olarak ön satışa katılabilirsiniz

Hak edilen 5IRE Tokeninin hesaplanması

  • 1-)USDT Katılımı Size tahsis edilen nihai 5IRE miktarı = (taahhüt ettiğiniz token miktarı / tüm katılımcılar tarafından taahhüt edilen toplam token miktarı) * Launchpad’e tahsis edilen toplam 5IRE miktarı.
  • 2-) MNT katılımı min 50 MNT ortalama sahip kullanıcılar arasında yapılacak çekilişte Kazananların her biri 170 5IRE alacaktır ve tahsis edilen 5IRE , Spot Hesabınıza (veya UTA’ya yükseltme işlemi yaptıysanız Birleştirilmiş Alım-Satım Hesabına) yatırılacaktır. Taahhüt edilen tokenlerden geriye kalan miktar/tutar (varsa) Fonlama Hesabına iade edilecektir. Kazanamayan katılımcılar ise taahhüt ettikleri tokenlerin tamamını geri alacaklardır.

5IRE Token Listeleme

5IRE Tokeni listelemesi 5 Aralık 2023 TSİ 15:00’da Bybit borsasında gerçekleşti. 0.06 dolardan açılan 5İRE Tokeni 0.38 doları görerek yaklaşık 6 kat kazandırdı. siz de 5IRE gibi öns atışlara katılmak için Bybit Borsasına bu linkten üye olun.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓