CEEK Coin Neden Yükseliyor? CEEK Coin Yorum

CEEK Coin Neden Yükseliyor? CEEK Coin Yorum

CEEK Binance’in CEEK nasıl alınır yazısıyla yükselişe geçt. Yaylaşımdan spnra yaklaşık %17’lik bir yükseliş gösteren CEEK Binance’da listelenme beklentisini artırdığı için yükselişe geçti.

Geçtiğimiz günlerde Facebook’un(META) bir metaverse projesini satın alacağı dedikoduları Metaverse tokenlerini yükselişe geçirmişti. CEEK’in adaylardan biri olduğu için o dönem yükselmişti fakat Facebook satın herhangi bir alım gerçekleştirmedi. Facebook’un twitter’da sürekli CEEK’e yorum yapması ve Randi Zuckerberg’in CEEK ile ortak yayın gerçekleştirmesi bu iddiaları destekliyor. SAND Tokeni de bu dedikodular arasındaydı fakat Sandbox kurucu ortağı Sebastien bunu yalanlamıştı.

CEEK için kritik seviyeler, Yüksek hacmin olduğu seviye olan 0.17 dolar sonraki dirençler ise 0.189 ve 0.248 dolar. Destek seviyesi ise 0.135 dolar.

CEEK Tokeninin fiyatı şu an 0.155 dolar ve ATH Seviyesi olan 1.19 dolardan %87 aşağıda. CEEK Tokeni 15 Temmuz 2022 TSİ 17:00’daki LAND satışları öncesi yükselişe geçti. Geçtiğimiz aylarda CEEKLand satışla gündeme gelen CEEK Token şu an Binance Borsasında listeleme ihtimali oldukça yüksek. Binance Borsasında listelenmeden önce satın almak için.
Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak CEEK Tokeni satın alabilirsiniz.Ön Satışlar ve Yüksek Potansiyelli Tokenler için Telegram ve Twitter‘dan bizi takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓