DYP Coin Nedir? DYP Coin Yorum

DYP Coin Nedir? DYP Coin Yorum

22 Haziran 2022’de Coinbase’de listelenene DYP Tokeni, verim çiftçiliği, staking, NFT’ler için çözümler sunan ve kullanıcıların DYP’nin gelişmiş ticaret araçlarından yararlanmalarını imkan veren DeFi Yield Protocol’ün native tokenidir.

DYP Ethereum, BSC ve Avalanche ağlarını destekleyen protokolün özelliği kullanıcılarına ilk ETH faiz ödeyen DeFi projesidir. Ayrıca platform kullanıcıların kazandığı ETH ve diğer tokenlerini dönüştürürken piyasa üzerindeki manipülasyonu engelleyen bir mekanizmaya sahiptir.

DeFi Yiled Protocol’ün temel özelliği merkeziyetsiz araç panosudur. Bu özellikler arasında;  Benzersiz Topluluk Güven Oylama Sistemi, DYP Locker, Verim Çiftliği Verileri ve LaunchPad gibi ürünlerden oluşur.

DYP için en aktif blok zinciri BSC ağı olduğu görünüyor. DYP Tokeni BSC ağında 9502 cüzdan ile 123,231 adet işlem gerçekleştirirken bu sayılar Ethereum ağında 4068 cüzdan ile 55,198 olurken Avalanche ağında ise 10563 adres ile 44,251 adet işlem gerçekleştirilmiş.

2020 Aralık ayında piyasaya giriş yapan DYP Tokeninin toplam arzı 30 milyon olup 21.6 milyon adedi dolaşımdadır. Arzın %81’i top 10 cüzdanda bulunuyor. DYP tokeni şubat 2021’de 5 dolar ile ATH seviyesine ulaşan DYP Tokeni fiyatı şu an %94 aşağıda bulunuyor.

DYP Tokeni Nereden Alınır?

DYP Tokeni Coinbase’de geçtiğimiz hafta listelendi onun dışında KuCoin, Uniswap, PancakeSwap ve Gateio Borsasında bulunuyor. Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak DYP Tokeni satın alabilirsiniz.Ön Satışlar ve Yüksek Potansiyelli Tokenler için Telegram ve Twitter‘dan bizi takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓