TEDDY Coin Nedir? TEDDY Coin Yorum

TEDDY Coin Nedir? TEDDY Coin Yorum

DRAC Network, Ethereum’a dayalı olarak bağımsız olarak geliştirilmiş bir halka açık zincirdir. 2020’de piyasaya sürülen Teddy Doge’dan evrimleşti. Platformun amaçları arasında; topluluk odaklı, merkeziyetsizlik, eşit haklar ve eşsiz blok zinciri kimliği bulunuyor. TEDDY Tokeni ise zincirin native tokenidir.

DRAC Network’ün bulunduğu ağlar arasında Ethereum, Fantom, Avalanche, BSC, Polygon ve xDai bulunuyor. Drac Network Merkeziyetsizlik sorununu, DRAC, blok zinciri kimliğinin benzersizliğini doğrulamak için yaşayan biyobankayı kullanacak ve insan odaklı ve özerk hizip oylama yöntemi ile çözmeyi planlıyor.

TEDDY Tokeni Gateio borsasına göre 15 Kasım 2022’de %53’lük bir yükseliş göstermiş görünüyor fakat Coinmarketcap’a göre böyle bir artış söz konusu değil.

TEDDY Tokeni 24 temmuz 2022’de %99 düşüş yaşadı sebebi ise bilinmiyor bir hacklenme veya Rug pull olabilir. Ekibin Twitter hesabından Çapraz zincir köprüsünü geçici olarak kapattıklarını. Ayrıca TEDDY tokenlerinin DRAC Tokenleriyle değiştirileceğini tartıştıklarını açıklandı. Fakat TEDDY Tokeni değerinin %99’unu kaybetmiş durumda.
TEDDY bu konuda herhangi bir açıklama yapmasa da bir Rug Pull vakası olduğu kesin. Twitter’da PeckShieldAlert adlı hesap bu olayı “Soft rug pull” olarak adlandırdı ve dolandırıcıların parayı Binance Borsasına attığını söyledi. Binance henüz bir açıklama yapmadı.

Önemli haberler ve Yüksek potansiyelli altcoinler için Telegram ve Twitter‘dan bizi takip edebilirsiniz.

Kendi kendine inşa edilen platformun ürünleri arasında;, DEX, çapraz zincirli köprü, NFT para basma ve maçık artırma, cüzdan, çizelge, kilitlemeyi içerir.

TEDDY Tokeni eki adıyla Teddy Doge şubat 2022’de piyasaya giriş yapmış 8 şubattaki ATH seviyesinden %88 aşağıda bulunuyor. TEDDY Tokeni son 24 saatte %10 artmış durumda.

TEDDY Tokeninin zincir üstü aktivitesine baktığımızda en aktif adresin Binance Smart Chain ağı olduğunu ve 50 bin cüzdan ile 335,853 adet işlem gerçekleştirdiğini görüyoruz oldukça etkileyici bir sayı. Diğer ağlardaki aktivitesi yok denecek kadar az.

Toplam arzı 15 milyar adet olan TEDDY Tokeninin bu arzının (BSC ağındaki) %75’i top 10 cüzdanda bulunuyor. En çok arza sahip borsa ise %4.7 ile Gateio.

TEDDY Tokeni Nereden Alınır?

TEDDY Tokeni şu an Bittrex, PancakeSwap, Borsalarında bulunuyor TEDDY Tokeni 27-28 Haziran TSİ 06:00 tarihleri arasında 0.0002799 dolardan ilk olmayan bir ön satışı yapıldıktan sonra 28 haziran 2022 TSİ 09:00’da Gateio Borsasında listelenecek. Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak TEDDY Tokeni alabilirsiniz.


Ön Satışlar ve Yüksek Potansiyelli Tokenler için Telegram ve Twitter‘dan bizi takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓