Bitget Copy Trading Nasıl Yapılır?

Bitget Copy Trading Nasıl Yapılır?

Copy trading belli Trader’ları kopyalayan kullanıcıları ve yatırımcıların kopyaladıkları traderler ile eş zamanlı işlem açmasına yarayan bir trading yönetemidir. Kullanıcılar kopyaladıkları trader işlem açtığı an ayırdıkları miktar ile eş zamanlı olarak işlem açmış olurlar. Bu şekilde kullanıcılar piyasayı takip etmeden para kazanma imkanı bulur. Bitget’e Bu linkten üye olabilirsiniz.

Reklam yüzü dünyaca ünlü Lionel Messi olan Kripto para borsası Bitget yaşanana son olaylardan sonra koruma fonunu 300 milyon dolara yükselttiğini açıkladı.

Copy trading 2005’ten beri kullanılan Copy trading yöntemi dünyada da yaygınlaşmaktadır. Bitget Borsası Copy trading ile ön plana çıkan 2018’de kurulmuş Singapur menşeili bir kripto para borsasıdır. Bitget’in bünyesinde 328 takipçi ile 12 bin Trader mevcut. Bitget’de Traderlar 100m dolar gelir elde ederken takipçileri 120m dolarlık gelir elde etti.

Kullanıcılar Takip etmek istedikleri Trader’ı seçip sonra trade işlemlerini kabul edecekleri perleri daha sonra ise o trader için ne kadar para ayıracağını belirledikten dilerse kendi stop ve hedefini belirledikten sonra copy trade işlemini tamamlayabilir. Takip modu kısmına girdiğiniz miktar tek trade için toplam miktar maksimum için girdiğiniz miktar ise o trader için ayırdığınız toplam parayı temsil ediyor. Trader’lar %8’e kadar komisyon geliri kazanabilir.

Copy trading trade için zamanı olmayan ve yeterli bilgisi olmayan kullanıcıların gelir elde edebilecekleri bir stratejidir. Dilerse kullanıcılar Trader olarak başvurabilir kabul edilirse trader olabilirler.
Dünya’nın en popüler copy trading platformu Bitget’e Bu linkten üye olabilirsiniz.

Bitget’te Bizi Coinkritik olarak aratarak işlemlerimizi kopyalayabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓