CoinCall Borsası Nedir? CoinCall Airdrop

CoinCall Borsası Nedir? CoinCall Airdrop

CoinCall 2023 yılında lansmanı yapılan bir kripto para borsasıdır. Birçok seçeneğin bulunduğu bu borsada Kullanıcılar Spot Trade, Opsiyon Trade’i ve Futures Trade’i olmak üzere birkaç ürünü kullanabilmektedir.

CoinCall Borsasının Websitesinin domain’i ABD’nin Virginia Eyaletinde kayıtlı görünüyor.

Opsiyonlar genelde ABD ve Avrupa’da oldukça popülerdir yatırımcılar yatırımlarını hedge’lemek için opsiyonları kullanırlar. Call opsiyonu alım için put ise satış için kullanılır fakat bunların anlamları farklıdır. Call belirli bir tarihte ve belirli bir fiyatta herhangi bir varlığı almak için satın alınan bir sözleşme gibidir Put ise belirli bir tarihte belirli bir fiyattan satış yapmak için kullanılacak bir sözleşmeyi almak olarak düşünebiliriz. Coincall Borsasında opsiyonların yanında spot ve futures işlemler de bulunuyor.

Coincall Airdrop kampanyası 31 Aralık 2023’e kadar devam edecek sonrasında kullanıcılara kazandıkları kredi oranında CALL Tokeni dağıtılacak.

CoinCall Borsası yeni kurulduğu için erken kullanıcılarına çıkaracakları tokenden Airdrop olarak dağıtacak. CoinCall Borsasındaki kredileriniz oranında CALL Tokeni kazanacaksınız.
Bu linkten borsaya üye olup pozisyon açmak için ücretsiz ETH kazanabilirsiniz

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓