WELL Coin Nedir? WELL Coin Yorum

WELL Coin Nedir? WELL Coin Yorum

Bitwell kripto borsasının native tokeni olan WELL, tüm ekosistem için itici bir güç sağlar. Bitwell, WELL Tokenini istikrarlı bir fiyatta olmasını sağlayarak Bitwell ekosisteminin sağlığını korur ve gelişmesinde katkıda bulunur.

WELL Tokeni işlem ücretlerinin ödenmesi ve gerçekleştirilecek kampanyaya katılım ve platformdaki oylamalar için kullanılır. Ayrıca satıcılar tarafından sağlanan özel türev ürün ve hizmetleri satın almak için yapılan ödeme araçlarında biridir.

Bitwell Kripto Borsa’sı 2020’de singapur’da kurulmuştur. daha çok vadeli işlemlere odaklanmış bir borsadır. Borsa 100 kata kadar kaldıraç imkanı sunarken KYC’yi zorunlu tutmuyor.

WELL Tokeni Ethereum ve BSC ağlarını destekliyor. BSC ağında daha aktif olduğunu gördüğümüz WELL tokeni 1035 adet cüzdan ile 2022’den bu yana 4135 adet işlem gerçekleştirmiş görünüyor. Bu sayının oldukça düşük olduğunu söyleyebiliriz.

Maksimum arzı 2.1 milyar adet ve bu arzın %98’i top 10 cüzdanda bulunuyor bunun sebebi ise dolaşımdaki miktarın sadece %7 olması.

WELL Tokeni Nereden Alınır?

WELL Tokeni şu an sadece MEXC Borsasında bulunuyor 23 Haziran 2022 TSİ 12:00’da Gateio Borsasında listelenecek. Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak WELL Tokeni satın alabilirsiniz.Ön Satışlar ve Yüksek Potansiyelli Tokenler için Telegram ve Twitter‘dan bizi takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓