beFitter FIU Coin Nedir? FIU Coin Yorum

beFitter FIU Coin Nedir? FIU Coin Yorum

beFITTER, kullanıcıların yaşamlarını sadeleştirmelerine, zihinsel ve fiziksel sağlıklarını iyileştirmelerine, başarılar kazanmalarına ve gelir elde etmelerini sağlayan daha sağlıklı bir ekosistem oluşturmayı amaçlayan bir web3 fitnessfi ve sosyal fi uygulamasıdır. FIU Tokeni ise platformun yönetişim ve native tokenidir.

FIU Tokeni 19 Ağustos 2022’de %150 artış göstererek fiyatını 0.043 dolara yükseltti. 18 Temmuz’da 0.2 dolar ile ATH Seviyesine ulaşan FIU Tokeni şu an bu seviyeden %80 aşağıda. FIU tokeni Binance Smart Chain ağında 2293 cüzdan ile 41,534 adet işlem gerçekleştirdi.
FIU Token Gateio Borsasında bulunuyor. Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak FIU Satın alabilirsiniz

Dual Token modeli bulunan beFitter’da FIU ve HEE Tokenleri bulunuyor.

  • FIU Tokeni yönetişim, Sneaker LVL atlama, Mint, Stake ederek gelir elde etme, Kiralama komisyon ücreti ödeme, Uygulama içi item satın alma gibi özellikleri bulunuyor.
  • HEE Tokeni Ayakkabıları LVL atlatma, tamir etme, İşlem ücretlerini ödeme, Mintleme ve tüm oyun modlarında ödül tokeni olarak kullanılır.

Binance Smart Chain Ağında oluşturulan BeFitter uygulamasında kullanıcılar günlük hareket aktiviteleri ile ödüllendirirken bunun yanı sıra koleksiyoncular, ayakkabı satan veya ödünç verenler ve hatta kendi benzersiz ayakkabılarını NFT olarak satmak için özelleştirenler için bir platformdur.

beFitter uygulamasında her biri farklı özelliklere sahip NFT Sneaker‘ları ile hareket ettikçe ödül kazanacak bu ayakkabıları mintleyerek başka ayakkabılar elde edebilecek, ayrıca ayakkabılarını kiralayarak ödülleri paylaşabilecekler. Uygulama içinde kullanıcılar NFT’leri alıp satabilecek ve tokenleri takas edebilecekler.

BeFitter’ın oyun modları arasında; Solo, Pet ile, 1’e 1 yarışma ve Turnuva bulunuyor. Vietnam Menşeili BeFitter, Icetea Capital ve HG Capital tarafından destekleniyor. Uygulaması Android ve IOS’da şu an mevcut. Uygulamayı indirdikten sonra cüzdan oluşturup BNB ile Sneaker NFT satın alabilirsiniz.

BeFitter FIU Token Ön Satışı

FIU Token Ön Satışı DAOMaker platformunda 0.015 dolardan yapılacak. Bu Linkten DAO Maker’a üye olarak KYC aşamasını tamamladıktan sonra Metamask cüzdanınız ile ön satışa katılabilirsiniz.
DAO Maker’da iki tür ön satışa katılım modeli bulunuyor. İlki Metamask cüzdanınızda 1000 dolarlık coin ile başvurabileceğiniz ön satışa katılmak için çekilişe başvurabiliyorsunuz veya 2000 adet DAO Tokeni ile başvurup 15 günlüğüne stake ederek kesin bir şekilde katılabiliyorsunuz.

FIU Tokeni 17-18 Temmuz 2022 TSİ 13:00 tarihleri arasında Gateio Borsasında ön satışa sunulacak.
Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak FIU Token Ön Satışına katılabilirsiniz


Ön Satışlar ve Yüksek Potansiyelli Tokenler için Telegram ve Twitter‘dan bizi takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓