Battle Hero(BATH) Coin Nedir? BATH Coin Nasıl Alınır?

Battle Hero(BATH) Coin Nedir? BATH Coin Nasıl Alınır?

Battle Hero Binance Smart Chain üzerinde oluşturulmuş bir NFT PlaytEarn oyunudur. 2021 ekim ayında lansmanı yapılan Battle Hero animasyonlu NFT karakterleriyle yapılan Brawl Starts’a ve Fortnite’a benzer bir atış oyunu içerir.  Oyuncuların karakter ve silah seçip 5 harita ve 10 farklı moddan oluşan platformda mücadele ettiği çok oyunculu bir oyundur. Oyunda ikili token sistemi bulunuyor BATH oyunun native tokeni olurken PE tokeni ise oyun içi ödül tokenidir.

Battle Hero’nun diğer PlaytoEarn oyunlarından farkı ilk yatırım gerektirmeden kullanıcıların oyuna başlayabilmesi. Oyuncular yeni oyuna başladıklarında 1 kahraman ve 1 silaha sahip olurlar. Oldukça farklı oyun modları sayesinde oyuncular istedikleri herhangi bir sorun olmadan istedikleri moddan başlayabilirler.

Oyunda toplam 6 nadirlikten oluşan 20 farklı karakter ve silah bulunuyor. Her kahraman ve silah bazı özelliklerce üstündür. Her kahraman her silahı kuşanabilir. Karakter ve silah sayısının çok olması sayesinde oyuncular binlerce olası kombinasyona sahiptir Kulanıcılar NFT Karakterlerini ve silahları önceki nadirlikten 3 adet ve istenen miktarda BATH Tokeni ile upgrade edebilirler.

Son dakika gelişmeler ve fırsatlardan haberdar olmak için bizi Telegram ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

  • BATH Bir BEP-20 tokeni olup oyun içinhiper deflasyona sebep olan mekenizması bulunan oyunun ana tokenidir. Oyuncular var olan görevleri tamamlayarak BATH Tokeni kazanırlar.
  • PE Tokeni ise oyun içi ödül tokeni olup oyuncular karakter ve silaha sahip olmak onları geliştirmek ve tecrübe puanı ve BATH tokeni değişiminde kullanılır.

BATH Token Nereden Alınır?

Toplam arzı 1 milyar adet olan BATH Tokeninin şu anki fiyatı 0.088 dolardır. BATH son 1 haftada %73 artış göstererek 276 kasımda 0.097 dolar ile ATH seviyesine ulaştı Şu an bu seviyeden %10 aşağıda bulunuyor. BATH token şu an sadece PancakeSwap borsasında bulunuyor. 3 Aralık 2021 TSİ 07:00’da Gateio Borsasında listelenecek.
Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak BATH Tokeni satın alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓