SANTOS Fan Token Nedir? SANTOS Coin Binance Ön Satış

SANTOS Fan Token Nedir? SANTOS Coin Binance Ön Satış

Santos FC Fan Tokeni brezilya’nın en büyük takımlarından biri olan Santos FC’nin taraftarları arasındaki etkileşimi arttırmak için oluşturulmuş BEP-20 tokenidir. SANTOS Tokeni, Santos FC taraftarlarına takım oylamalarına katılma, dijital koleksiyonları erişim, NFT satın alma, taraftar ödülleri ve oyunlaştırma özelliklerini deneyimle imkanı sunuyor.

Santos Fan Tokenin Kullanım alanları;

  • Etkileşim SANTOS FAN Token sahipleri, Binance Taraftar Token platformunda yapılacak oylamalara katılım hakkına sahip olurlar.
  • Bağlılık Token sahipleri taraftar ödülleri dijital koleksiyonlar, taraftar güç puanları ve daha fazla etkinliğe önceden katılım hakkı ve Santos FC NFT’lerini taahhüt edebilirler.
  • E-ticaret Santos tokeni, Santos FC’nin e ticaret ekosistemine dahil edilebilir Binance Pay ile entegre bir şekilde ürünler, maç biletleri satın alınabilir.
  • Yararlanımlar Santos token sahipleri futbolcularla tanışma imzalı ürünler kazanma şansı yakalarlar.
  • Oyunlaştırma Token sahipleri Binance taraftar platformunda birden fazla oyunlaştırma özelliğine erişim sağlayabilecek.
  • Bağış Santos token sahipleri doğrudan gönül bağı kurdukları takıma bağış yapabilecek ce çeşitli rozetler kazanabilecekler.

Son dakika gelişmeler ve fırsatlardan haberdar olmak için bizi Telegram ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

SANTOS Fan Token Binance Launchpool

SANTOS Fan Token Ön Satışı 28 kasım 2021 TSİ 03:00’da Binance LaunchPad’de başlayacak. Kullanıcılar BNB ve BUSD tokenlerini stake ederek SANTOS Tokeni kazanacaklar ve kazandıkları ödülleri her saat başı toplayabilecek. Kullanıcılar istedikleri zaman BNB ve BUSD tokenlerini havuzdan çıkarabilecekler. Toplam arzı 30 milyon adet olan SANTOS Tokeninin Binance Ön satışında 1.5 milyon adedi dağıtılacak. Ön Satış Bir Ay boyunca sürecek SANTOS Tokeni 1 aralık 2021 TSİ 14:00’da SANTOS/BTC, SANTOS/TRY, SANTOS/BRL and SANTOS/USDT perlerinde listelenecek.

Geçtiğimiz haftalarda Binance Lazio ve Porto Fan Token ön satışı gerçekleştirmişti. Binance Borsası bu futbol takımlarından oluşan ayrı bir platform oluşturuyor. Bu platformda kullanıcılar sınırlı sayıda oluşturulmuş olan NFT’lere erişim imkanı ve çeşitli anket oylamalarına katılma imkanı buluyor.

BNB Fiyatını Nasıl Etkiler

Binance LaunchPad’indeki ön satışlar BNB Fiyatlarını en çok etkileyen etkinliklerin başında geliyor. BNB Tokenin fiyatı genellikle Ön satış lansmanıyla beraber artışa geçiyor ve ilk birkaç gün artış sürüyor. Ön satışı açıklandığında piyasa düşüşte olduğu için BNB fiyatında pek bir artış görülmedi piyasanın toparlanmasıyla BNB Tekrar yükselişe geçebilir.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓