XET Coin Nedir? XET Coin Yorum

XET Coin Nedir? XET Coin Yorum

Xfinite, Algorand blok zinciri üzerine oluşturulmuş merkeziyetsiz bir eğlence ekosistemidir. Ekosistemdeki ilk uygulama Mzaalo, 12 binden fazla canlı film ve tv 1500 müzik parçası bulundururken içerik tüketicilerini içerik izlemeye teşvik ediyor. XET Platformun native tokendir.

Xfinite’in amacı merkeziyetsiz ağları aracılığıyla, Block zincir’in dünya çapında bir teknoloji olarak kitlesel olarak benimsenmesini sağlamaktır. Xfinite’in watch2earn modeli milyonlarca kullanıcının ellerindeki premium içeriğe erişmesini ve kripto ödülleri kazanmasını imkan tanır.

Xfinite, premium içeriği ve NFT’leri 2 platform aracılığıyla kullanıma sunar Mzaalo AVOD ve Mzaalo NFT. Mzaalo AVOD 2 milyondan fazla kullanıcıya filmler ve müzik parçaları hizmeti sunarken, Mzaalo NFT platformu, yaratıcıların IP’lerinin ve medya varlıklarının topluluk sahipliğini sağlayan Hindistan’ın en büyük eğlence NFT pazarıdır.

XET Tokeni 2021 Eylül ayında piyasaya giriş yapmış olup listelendikten sonra ciddi oranda düşüş yaşamıştır. 31 doları gören XET Tokeninin şu an fiyatı 0.0036 dolar.

XET Tokeninin toplam arzı 4 milyar olup hepsi dolaşımdadır. XET Tokeni şu an sadece MEXC Borsasında bulunuyor. XET Tokeni 4 eylül 2022 TSİ 15:00’da Gateio Borsasında listelenecek.
Bu Linkten Gateio Borsasına üye olabilirsiniz.


Yüksek Potansiyelli Tokenler için Telegram ve Twitter‘dan bizi takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓