FORT Coin Nedir? FORT Coin Yorum

FORT Coin Nedir? FORT Coin Yorum

Forta, blok zinciri etkinliğinin güvenlik ve operasyonel olarak izlenmesi için oluşturulmuş gerçek zamanlı bir algılama ağıdır. Merkeziyetsiz izleme ağı Forta, DeFi, NFT, yönetişim, köprüler ve diğer Web3 öğelerindeki tehditleri ve sıradışı eylemleri gerçek zamanlı olarak tespit eder. FORT Tokeni ekosistemin işlev tokenidir.

Sahip olunan veya bağımlı sistemlerin, protokollerin ve yatırımcıların güvenliği ve sağlığı hakkında zamanında ve ilgili uyarılar verildiğinde, tehditleri etkisizleştirmek ve fon kaybını önlemek veya azaltmak için hızlı tepki verebilir. Forta, aykırı değerdeki işlemler ve tehditler için bütün işlemleri ve blok durum değişikliklerini tarayan, merkeziyetsiz bir bağımsız düğüm operatörleri ağından oluşur. Sorun tespit edildiğinde düğüm operatörleri, aboneleri potansiyel tehlikeler konusunda uyarır.

FORT Tokeni Haziran 2022’de piyasaya giriş yapmış olup o tarihten itibaren düşüş göstermiştir. 1 Dolardan listelenen FORT Tokeninin fiyatı şu an 22 cent. %76 oranında değer kaybeden FORT Tokeninin market değeri 5.8 milyon dolardır.

FORT Tokeni Ethereum Ağında oluşturulmuş olup toplam arzı 1 milyar adettir bu arzın sadece %2’si dolaşımda bulunuyor. Ethereum Ağında 1,223 adet cüzdan ile 18129 adet işlem gerçekleştirmiş bulunuyor. %30’u ise top 10 cüzdanda bulunuyor.

FORT Tokeni kısa süre önce piyasaya giriş yapmış olsa da Coinbase, KuCoin, MEXC ve Bybit gibi önemli borsalarda listelenmiş. FORT Tokeninin dolaşımdaki arzının çok olması geleceğindeki en önemli sorun gibi duruyor.

FORT Tokeni Gateio Borsasında da 6 Eylül 2022 TSİ 15:00’da listelenecek.
Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak FORT tokeni ve 1400’den fazla tokeni alıp satabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓