REDToken Nedir? REDToken Yorum

REDToken Nedir? REDToken Yorum

Red Token Japonya menşeili FIDA tarafından başlatılan bir playtoearn projesidir. RED Token’in amacı fiziksel ve dijital dünyalara yayılan eşsiz bir eğlence platformu yaratmayı ve Japonya’nın oyun ruhunu dünyanın dört bir yanındaki benzerlerine getirmeyi amaçlıyor. RED Token platformun resmi tokenidir.

Red Token Metaverse’deki deneyimlere ve etkinliklere erişim ve ayrıca RED TOKYO TOWER ve diğer RED tesislerinde ilgili etkinliklere katılma imkanı tanır. Platformun cüzdanı Red Wallet şu an IOS ve Android’de bulunuyor. RED Tokenin toplam limiti 100 milyar adet ile sınırlıdır.

RED Token 26 kasım 2023 itibariyle son 24 saatte %70’den fazla artış gösterdi ve son 1 ayda toplamda %60 arttı. RED tokenin dolaşımdaki arzı 6 milyar toplam arzı ise 100 milyar adettir dolaşımdaki arzı oldukça düşük o yüzden uzun vadeli tutmak riskli olabilir.
Red Token Gateio Borsasında bulunuyor Gateio Borsasına bu linkten üye olabilirsiniz.

Platformun bünyesinde Japonya’nın en büyük espor parkı Red Tokyo Tower bulunuyor. Dünyanın her yerinden profesyonel oyuncular, yaratıcılar ve hayranların bir araya gelebileceği yerdir.

Red Squad platformun birden fazla orijinal içerik özelliği geliştirdiği ve en iyi markalar ve içerik oluşturucularla işbirliği yaptığı bir uygulamasıdır.

Red Wallet ile kullanıcılar yeni nesil eğlence deneyimi para birimi olarak kullanılacak blok zinciri teknolojisini kullanarak Red Token’leri satın almalarına, değiştirmelerine ve harcamalarına imkan tanır.

RED Tokenin şu anki fiyatı 0.012 dolar olup son 1 eylül 2022’de %15 artış göstermiştir

Ethereum üzerinde oluşturulmuş RED Tokeni şu an MEXC Borsasında bulunuyor. RED Token 3 Eylül 2022 TSİ 14:00’da Gateio Borsasında listelendi. Gateio Borsasına bu linkten üye olabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓