PLAY Coin Nedir? PLAY Coin Yorum

PLAY Coin Nedir? PLAY Coin Yorum

Youtuber’lar için bir hayran NFT platformu olan XCAD Network’ün yeni tokeni PLAY ile kullanıcılar Watch2Earn’ün sayesinde mevcut kullanıcı akışlarında herhangi bir değişiklik yapmalarına gerek kalmadan Google Chrome Eklentimiz veya Mobil uygulamamız aracılığıyla doğrudan YouTube’da hayran tokenleri kazanabilir.

Bu hayran jetonları, içerik oluşturucularla ilgili belirli kararları oylamak veya etkinlikler, ürünler, NFT indirimleri vb. için erken bilet erişimi gibi özel avantajların kilidini açmak için kullanılabilir. XCAD Network, Chiliz gibi fakat fan tokenleri yerine içerik oluşturucular içindir.

Platform, StepN uygulamasına benzer bir uygulama olan PLAY’i geliştirdi. Kullanıcılar XCAD ve PLAY kullanarak bir NFT basar ve belirli videoları izleyerek PLAY tokeni kazanır. Bastığınız NFT, oyun içindeki performansı ve PLAY kazançlarını farklı şekillerde etkileyen 5 özelliğe sahiptir. Videoları izleyerek PLAY jetonları kazanabilir, bu token aynı zamanda kullanıcıların NFT’ni onca izlenmeden sonra onarmak için kullanılır.

PLAY Tokeni DAOMaker’da 0.01 dolara satıldı. Sonrasında Bybit ve Gateio’da da ön satışa sunuldu.

PLAY Tokeni Nereden Alınır?

PLAY Tokeni 13 Nisan 2023 TSİ 13:00’da Gateio Borsasında listelenecek.
Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak PLAY Tokeni alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓