FLDB Coin Nedir? FLDB Coin Ön Satış

FLDB Coin Nedir? FLDB Coin Ön Satış

Freelancer Database, dünyanın birçok yerindeki influenserları bir araya getiren FLDB coin ile güvenli bir şekilde bir araya geldiği platformun ilk adımıdır. FLDB Tokeni platformun native tokeni ve Freelancer Database’in kısaltmasıdır.

ŞPlatform, serbest çalışanların dünya çapındaki müşterilere hizmet sunması için bir platform hizmeti sunuyor. FLDB Tokeni, web tasarımı, sosyal medya pazarlaması ve metin yazarlığı da dahil olmak üzere her türlü serbest hizmet olan alıcıların “gigler” için önceden ödeme yapmasına izin verecek.

FLDB Tokeni,  kuruluşlar, bireyler veya diğer belirlenmiş amaçlar için kullanılır. FLDB tokeni ödeme, hisse senedi, borç veya kredi birimi olarak kullanılabilir.

Freelancer Database projesi, dünyaca ünlü içerik üretici platformu Fiverr’den esinlenmiştir. İçerik üreticilerin eserlerini veya projelerini tamamlayarak sipariş veren kişilerden FLDB tokenle ödeme almasını sağlar. Ayrıa platformda Staking imkanı da bulunuyor. 6 aylık süre için %48 APY, 12 aylık süre için %72, 18 aylık süre için %94 yılıık faiz seçenekleri mevcut.

FLDBCoin’in ön satış için gönderimleri sona erdi. Şu ana kadar BSC ağında 1,688 adreste FLDB token bulunuyor kontrat adresinde ise %98.3 ü bulunuyor. FLDB Token fiyatı şu an 0.0031 dolar. FLDB Token fiyatını bu linkten takip edebilirsiniz.

Token dağılımı ise %50’si ön satış için ayrılırken, %12 Kurucular ve Ekip %10 Danışmanlar %10 Topluluğa Dağıtılmış %10 Ödül kampanyası %8 Ortaklıklar için ayrılmış bulunuyor.

Freelancer Database’in yatırımcıları arasında (sitesinde yazana göre); Coinpayments, Sendinblue ve Coinbase Commerce bulunuyor. Yol haritasına göre 30 haziran 2022’de ICO’su tamamlandıktan sonra 2’si büyük olmak üzere toplam 10 borsada listelenecek.

FLDB’nin güncel fiyatını bu linkten bakabilirsiniz

FLDB Token Ön Satış

FLDB Token Ön satışı 30 haziran 2022’de sona eriyor min katılım bedeli 20 dolar olup ön satış fiyatı ise şu an 0,012012 dolar. Bu Linkten üye olarak ön ön satışa katılabilir ve ekstra %5 bonus kazanabilirsiniz.

  • Toplam arz 10 milyon adet olup 1080000 adet token dağıtılacak.
  • Şu an fiyatı 0.012012 dolar olup ödeme, USDT, TRX, BNB ve LTC ile yapılabilir.
  • Ön satıştan Sonra FLDB 30 haziran 2022’de PancakeSwap Borsasında listelenecek.
  • Min katılım bedeli 20 dolardır.
  • Ön satışa katılım için KYC zorunludur gönderimi tamamladıktan sonra kısa sürede FLDB token miktarı hesabınıza geçer. Bu videoda detaylı bir şekilde anlatılıyor.


Ön Satışlar ve Yüksek Potansiyelli Tokenler için Telegram ve Twitter‘dan bizi takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓