Jupiter JUP Coin Nedir? JUP Coin Yorum

Jupiter JUP Coin Nedir? JUP Coin Yorum

Jüpiter Projesi, blok zinciri herkes için erişilebilir ve güvenli hale getirmeyi hedefleyen bir “halkın blok zinciridir” Jüpiter’in askeri seviyede şifrelemesi, kullanıcı verilerinin özel ve güvenli olmasını sağlar. JUP ise platformun native tokenidir.

Jupiter, özel şifreleme kapasitesi sayesinde müşterilerin isteklerine göre genel ve özel ağlarda dApp’lere hizmet sunabilir.

  • Metis Messenger Jüpiter’in blok zincirini kullanan Metis, tamamen şifrelenmiş, merkeziyetsiz bir sohbet hizmeti sağlar. Android ve IOS’ta bulunuyor.
  • Jupiter Git Geliştiricilerin github üzerinde depoları sıkıştıran bir server.
  • Jupiter FS Jüpiter blok zinciri için küçük bir dosya sistemi uygulaması.
  • Jupiter SDK Jupiter Blok zinciri API’si üzerinde verilerin şifrelenmesi ve çözülmesini sağlayan sarmal.
  • Jupiter Fndr Şifreleme yöneticisi.
  • Gravity Jupiter’de ‘de dApp oluşturmayı kolaylaştıran bir çerçeve.

JUP Tokeni Ocak 2017’de piyasaya giriş yapmış Mart 2021’de ise 0.128 dolar ile ATH seviyesine ulaştı.
24 Haziran 2022’de %69 artış göstermesine rağmen ATH seviyesinden %87 aşağıda bulunuyor. JUP Coin 22 Haziran 2022’de Coinbase borsasında listelendikten sonra yükselişe geçti.

JUP Tokenini toplam arzı 1 milyar adet olup tamamı dolaşımdadır. Toplam arzın yaklaşık %75’i top 10 cüzdanda bulunurken %58.8’i KuCoin Borsasında bulunuyor.

JUP Tokeni Nereden Alınır?

JUP Tokeni Coinbase, KuCoin, PancakeSwap ve Uniswap Borsalarında yer alıyor. Tüm arzının dolaşımda olması JUP Tokeninin uzun vadede fiyatında artışa geçmesinde etkili olabilir.
Bu Linkten KuCoin Borsasına üye olarak JUP Tokeni satın alabilirsiniz.Ön Satışlar ve Yüksek Potansiyelli Tokenler için Telegram ve Twitter‘dan bizi takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓