Vinu Coin Nedir? Vİnu Coin Nasıl Alınır?

Vinu Coin Nedir? Vİnu Coin Nasıl Alınır?

Vita Inu, yüksek işlem hızı ve yerel akıllı sözleşmelere sahip dünyanın ilk hızlı ve hissiz köpek parasıdır. VINU, Vinuverse’nin güçlü çok zincirli para birimi ve yönetişim tokenidir. VINU topluluğu, kripto para birimlerinin serbestçe, güvenli ve verimli bir şekilde hareket ettirilmesi gerektiğine inanıyor. VINU Tokeni ise platformun işlev tokenidir.

Kullanıcılar platformda, Gönderiler, memler oluşturun, yarışmalara katılın, ihtiyacı olan bir köpek yavrusuna yardım ederek VINU tokeni kazanabilir. Ayrıca kullanıcılar diğer kullanıcılar VINU Tokeni ile bahşiş verebilir. Platformda VINU Tokenini stake ederek ödül kazanma imkanı da mevcut.

Vita Inu Tokeninin Twitter’da 31.2 bin takipçisi Telegramda da 3700 takipçisi olduğunu görüyoruz bu sayılar bir meme tokeni için pek etkileyici değil.

Vina Inu, Ethereum, Binance Smart Chain ve Vite Ağında bulunuyor. Ethereum Ağında pek aktif olmayan VINI Tokeni Binance Smart Chain’de 27,686 adres ile şu ana kadar 224 bin adet işlem gerçekleştirmiş durumda. Vite ağında ise 18500 cüzdana sahip. VINU Tokeninin BSC Ağındaki arzının yaklaşık %75’i top 10 cüzdanda bulunuyor.

VINU Tokeni 2021 Aralık ayında piyasaya giriş yapmış olup şu an ATH seviyesinden %68 aşağıda bulunuyor. VINU Tokeni şu an MEXC, Bybit, Uniswap ve PancakeSwap borsalarında bulunuyor.
Gateio Borsasında ilk olmayan ön satıştan sonra VINU Tokeni 3 Eylül 2022 TSİ 12:00’da Gateio Borsasında listelenecek. Bu Linkten Gateio Borsasına üye olabilirsiniz

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓